DAJ CYNK

Promocje „z okazji” koronawirusa

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Nowe bonusy od Plusa i Cyfrowego Polsatu

Plus Cyfrowy Polsat nowe bonusy

W ramach akcji #zostańwdomu Plus i Cyfrowy Polsat mają nowe bonusy dla swoich klientów. To przyspieszenie łączy światłowodowych do maksimum, które można osiągnąć w danej lokalizacji (do 1 Gb/s), niepomniejszanie pakietu danych przy korzystaniu z Tidala na łączu mobilnym, a także dodatkowe kanały w pakiecie Ipla Plus oraz w pakietach telewizyjnych Cyfrowego Polsatu. 

Zobacz: Plus i Cyfrowy Polsat: nowe bonusy w ramach akcji #zostańwdomu

Adobe Creative Cloud dla fotografów dwa miesiące za darmo

Adobe Creative Cloud 2 miesiące za darmo

Subskrybenci usługi Adobe Creative Cloud dla fotografów przy anulowaniu dotychczasowego planu otrzymają propozycję pozostania w nim i skorzystania z dwumiesięcznego okresu bez opłat. Nam się to udało. Zaoszczędzić można prawie 20 euro.

Zobacz: Adobe pomaga fotografom. Dwa miesiące Creative Cloud za darmo

Szybszy Internet światłowodowy i okno otwarte w Netii

Netia - prezenty

Z okazji akcji #ZOSTAŃWDOMU Netia przygotowała prezenty dla swoich klientów. Użytkownicy Internetu światłowodowego dostarczanego przez tego operatora mogą liczyć na wzrost prędkości do maksymalnej wartości, jaką w danym miejscu da się osiągnąć (nawet  Gb/s). W ramach telewizyjnego okna otwartego Netia odkodowała 20 kanałów, z których można korzystać bez dodatkowych opłat.

Zobacz: Netia: #ZOSTAŃWDOMU i korzystaj z prezentów

E-booki w atrakcyjnych cenach

Czytnik ebooków

Dla miłośników czytania sklep ebookpoint.pl obniżył ceny ebooków Grupy Helion. To prawie 4000 tytułów tańszych o połowę. Z promocji można skorzystać do 23 marca tego roku.

Zobacz: #ZaszczepSięCzytaniem - zostań w domu! [ebooki -50%]

Miłośnicy twórczości Stanisława Lema mogą również skorzystać z trwającej do 1 kwietnia tego roku akcji BookRage. Płacąc dowolną kwotę (od 1 zł) otrzymamy trzy tytuły: „Sława i fortuna”„Golem XIV”„Kongres futurologiczny”. Jeśli nasza wpłata przebije aktualną średnią (teraz to około 35 zł), dostaniemy trzy dodatkowe e-booki, a jeśli przebijemy podwojoną średnią - cztery kolejne. Razem to 10 książek już od 70 złotych (kwota ta może z czasem wzrosnąć).

Zobacz: Lem do potęgi - zapłać ile chcesz

Platforma Canal+ odkodowuje kanały z wyższych pakietów

Platforma Canal+ okno otwarte

Abonenci Platformy Canal+ mogą do końca marca bez dodatkowych opłat oglądać kanały wchodzące w skład wyższego pakietu niż ten, który posiadają. Abonenci najwyższego pakietu dostaną od 19 do 31 marca dostęp do biblioteki Kino Świat.

Zobacz: Okno otwarte na Platformie Canal+: dostęp do kanałów z wyższych pakietów i kolekcji filmowej Kino Świat

Huawei daje dodatkowy miesiąc gwarancji na naprawę sprzętu 

Huawei P20 Pro

Dobra wiadomość dla osób, które mają sprzęt firmy Huawei, dla którego gwarancja kończy się między 15 marca i 30 kwietnia. Chiński producent przedłuża o miesiąc gwarancję na naprawy takich urządzeń. 

Zobacz: Huawei: dodatkowy miesiąc gwarancji na naprawy sprzętu

Orange Flex: darmowy Video Pass

Klienci Orange Flex mogą włączyć Video Passa na 14 dni za 0 zł. Dzięki temu będą mogli nadrobić zaległości w oglądaniu seriali czy urządzić sobie maraton filmowy. 

Zobacz: Orange Flex: darmowy Video Pass, zamiast pakietu GB

4 miesiące Tidala Premium lub Tidala HiFi za 4 złote

Tidal promocja

Tidal przygotował promocją dla nowych subskrybentów, w ramach której zapłacą oni tylko 4 złote za 4 miesiące możliwości korzystania z pełnego katalogu platformy streamingowej. Do wyboru mamy usługi Tidal Premium i Tidal HiFi - obie kosztują w promocji tyle samo, a po niej odpowiednio 19,99 zł miesięcznie i 39,99 zł miesięcznie.

Zobacz: Tidal: 4 miesiące muzyki bez limitu za 4 złote

Darmowe dostawy w Allegro Smart

Allegro Smart darmowa dostawa

Każdy użytkownik usługi Allegro Smart, który zrobi zakupy na Allegro za co najmniej 40 zł przy wysyłce do paczkomatów i punktów odbioru lub 100 zł przy dostawie kurierem, nie zapłaci nic za dostawę. Promocja, w czasie której serwis Allegro będzie pokrywał koszty transportu,  obowiązuje do 18 kwietnia tego roku.

Zobacz: Allegro: darmowe dostawy w Allegro Smart! dla wszystkich

Empik Premium za darmo na 60 dni

Empik Go

Od teraz przez dwa miesiące wszyscy mogą za darmo korzystać z usługi Empik Premium. Daje ona między innymi dostęp do tysięcy audiobooków i e-booków oraz dostęp do szerokiej oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go oraz o wiele więcej. Aby aktywować swój darmowy kod, wystarczy wejść na stronę: www.empik.com/czas-w-domu.

Zobacz: Empik Premium na 60 dni za darmo dla wszystkich: e-booki, audiobooki i inne

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu