DAJ CYNK

[Aktualizacja] Platforma Canal+ odkoduje mecze Ekstraklasy

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

Ekstraklasa w Canal+ za darmo

Platforma Canal+ przygotowała niespodziankę dla kibiców piłki nożnej. Wszyscy abonenci platformy będą mogli oglądać mecze najbliższej kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Już w najbliższy piątek, 13 marca, odbędzie się 27. kolejka piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. Miłośnicy piłki nożnej, którzy są abonentami Platformy Canal+ będą mogli oglądać mecze najbliższej kolejki nawet w przypadku, gdy nie mają w swojej ofercie kanałów Canal+.

Zobacz: Prawie 7,5 proc. umawiających się online kibiców Ekstraklasy korzysta z aplikacji LGBT
Zobacz: CANAL+ obchodzi 25. urodziny, zapowiada promocje na VOD i rabaty

Sytuacja jest wyjątkowa, wymaga więc od nas wyjątkowych działań. Z duchem sportu i z myślą o Was – kibicach, najbliższą kolejkę PKO BP Ekstraklasy odkodujemy dla wszystkich abonentów Platformy CANAL+. To znaczy, że nawet jeśli nie macie CANAL+ w swoim abonamencie, to będziecie mogli przeżywać sportowe emocje razem ze swoimi drużynami - pomimo niedostępnych stadionów. Pracujemy równocześnie dla Was nad specjalnymi ofertami, które pozwolą śledzić rozgrywki PKO BP Ekstraklasy w kolejnych kolejkach. Zachęcamy również innych operatorów którzy mają w ofercie CANAL+ do podobnych działań. Ze sportowymi pozdrowieniami! CANAL+ dla kibiców!

- czytamy w komunikacie Platformy Canal+

Zobacz: „Kosmiczny wykop” z Robertem Lewandowskim - zapowiedź kreskówki [wideo]
Zobacz: Telewizory Samsunga na 2020 rok - będzie w czym wybierać

Aktualizacja:

W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem SARS-CoV-2 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, mecze PKO BP Ekstraklasy zostały przełożone. Ekstraklasa S.A. nie planuje wznowienia rozgrywek do końca marca 2020 roku.

- W ciągu ostatniej doby przeprowadziliśmy szereg konsultacji ze Związkiem oraz z innymi ligami, które również podjęły decyzje o przełożeniu meczów. Zasięgnęliśmy także opinii organów administracji państwowej oraz władz sanitarnych. Prawdopodobną datę wznowienia rozgrywek ustalimy w zależności od aktualnej sytuacji związanej z rozprzestrzeniającym się koronawirusem [COVID-19] lub decyzji UEFA, dotyczących zmiany terminów poszczególnych rozgrywek międzynarodowych. W najbliższy wtorek odbędą się konsultacje UEFA z federacjami oraz ECA i European Leagues, które mogą mieć wpływ na tegoroczny kalendarz lub plany rozgrywek UEFA na kolejny sezon. W zależności od ustaleń będziemy działać na bieżąco w ścisłej współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i klubami.

- powiedział Marcin Animucki, Prezes Ekstraklasy S.A.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Platforma Canal+

Przewiń w dół do następnego wpisu