DAJ CYNK

„Kosmiczny wykop” z Robertem Lewandowskim - zapowiedź kreskówki [wideo]

msnet

Telewizja i VoD

Kosmiczny Wykop zapowiedź

Jesienią tego roku na antenie TVN i Siódemki, a także w serwisie Player.pl zadebiutuje pierwsza animacja, której gwiazdą będzie Robert Lewandowski, kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski. Właśnie udostępniono pierwszy zwiastun serialu.

„Kosmiczny wykop” to animacja dla całej rodziny, a szczególnie dla najmłodszych jej członków w wieku od 6 do 12 lat. Historia zabierze widzów na kosmiczną planetę Spaceball, na którą pewnego dnia, wskutek nieoczekiwanego zbiegu wydarzeń, trafia najpopularniejszy polski piłkarz. Na miejscu Robert Lewandowski dostanie do wykonania trudną misję. Będzie musiał skompletować bardzo nietypową drużynę, a następnie poprowadzić ją do zwycięstwa podczas Galaktycznej Ligi. „Kosmiczny wykop” to kreskówka o kulisach najpopularniejszego na świecie sportu, ale przede wszystkim o uniwersalnych wartościach, takich jak: przyjaźń, lojalność, tolerancja i empatia.

Zobacz: „Kosmiczny wykop” - pierwszy serial animowany z Robertem Lewandowskim do obejrzenia już jesienią
Zobacz: Huawei otwiera sklep internetowy. Robert Lewandowski już zrobił w nim zakupy

Animacja połączy świat science fiction ze sportowym. „Kosmiczny wykop” jest efektem współpracy TVN i Bartka Kędzierskiego (scenarzysta i reżyser, twórca „Włatców móch” ) z Pawłem Pewnym (pomysłodawca projektu) oraz Orange Animation Studio.

- Kosmiczny wykop” to projekt, który zawiera w sobie elementy rozrywkowe, ale przede wszystkim edukacyjne. Zapraszam wszystkich najmłodszych z całymi rodzinami do oglądania bajki, która odpowie między innymi na pytania: Co to jest lojalność i tolerancja? Na czym polega gra fair play? Jak pomagać drugiemu człowiekowi i dlaczego jest to ważne?

- powiedział Robert Lewandowski

Pierwszy sezon serialu będzie liczył 26 odcinków. Debiut jesienią na antenie TVN i Siódemki, a także na platformie Player.pl.

Zobacz: Nowości w IPLA: Wiosenna ramówka Telewizji Polsat
Zobacz: CANAL+ obchodzi 25. urodziny, zapowiada promocje na VOD i rabaty

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: TVN

Przewiń w dół do następnego wpisu