DAJ CYNK

„Kosmiczny wykop” - pierwszy serial animowany z Robertem Lewandowskim do obejrzenia już jesienią

Dodane przez: msnet

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 7138

Kosmiczny wykop - Robert Lewandowski

Jesienią 2020 roku TVN pokaże widzom pierwszą kreskówkę z udziałem kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego. Kosmiczny wykop to serial animowany dla całej rodziny.

"Kosmiczny wykop" to pierwszy serial animowany, w którym główną postacią będzie piłkarz Robert Lewandowski. Emisja pierwszego sezonu, złożonego z 26 odcinków, rozpocznie się już we wrześniu tego roku na antenie TVN i Siódemki oraz w ofercie platformy Player.pl.

Zobacz: CDA przejmuje Kapitana Bombę od 4Fun Media
Zobacz: Netflix kupił polskie produkcje Showmaxa

- To dla mnie miłe wyróżnienie, że mogę użyczyć swój wizerunek do animacji dla dzieci, której głównym przekazem mają być ważne wartości, takie jak: przyjaźń, szacunek czy empatia. Sam jestem ojcem i widzę, jak mało powstaje teraz kreskówek z ciepłym i pozytywnym przekazem, dlatego tym bardziej cieszę się, że w taki sposób mogę uczestniczyć w tak fajnym projekcie.

- powiedział Robert Lewandowski

Jak podaje TVN, "Kosmiczny wykop" to połączenie science fiction z tematyką sportu. Animacja zabierze widzów do Galaktycznej Ligi, na mistrzostwa w piłce nożnej nie z tego świata. Na planetę Spaceball – kosmiczną mekkę futbolu – trafia pewnego dnia Robert Lewandowski, jeden z najlepszych piłkarzy na Ziemi. Gwiazda sportu otrzyma specjalne zadanie do wykonania – musi poprowadzić do zwycięstwa drużynę złożoną z bardzo nietypowych zawodników.

Kosmiczny wykop - drużyna

Serial animowany to efekt pracy TVN oraz Studio Orange Animation, przy wykorzystaniu animowanego wizerunku Roberta Lewandowskiego. Za reżyserię i scenariusz projektu odpowiada Bartosz Kędzierski, który wraz z producentem Pawłem Pewnym odpowiadają za sukces "Włatców Móch". Tym razem ich ekipa stworzyła opowieść dla widza w każdym wieku, a zwłaszcza tego najmłodszego, w wieku od 6 do 12 lat. „Kosmiczny wykop” to kreskówka o kulisach najpopularniejszego na świecie sportu, ale przede wszystkim o uniwersalnych wartościach, takich jak: przyjaźń, lojalność, tolerancja, empatia. Za rysunki odpowiada David Szatarski.

Zobacz: Netflix Polska zapowiada nowości na luty 2020
Zobacz: Disney+ coraz bliżej Polski. W Europie Zachodniej od marca

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: TVN

Przewiń w dół do następnego wpisu