DAJ CYNK

TELEPOLIS.PL to największy i najbardziej opiniotwórczy serwis w polskim Internecie, który porusza tematykę szeroko rozumianej telekomunikacji i technologii z nią związanych. Od 16 lat, co miesiąc ponad 1,6 mln osób czyta starannie opracowane, wiarygodne i szybko dostarczane wiadomości, opinie, testy sprzętu, rankingi i felietony analizujące rynek, a także czynnie uczestniczy w rozmowach na forum. Czyni to TELEPOLIS.PL najciekawszym miejscem do codziennego odwiedzania przez ludzi interesujących się najnowszymi technologiami.

Wydawca

Comperia.pl S.A.
ul. Konstruktorska 13 (wejście F)
02-673 Warszawa
tel.: + 48 22 642 91 19

Reklama i akcje specjalne

Michał Sulik
Key Account Manager
tel.: +48 605 033 861
msulik@comperia.pl

Informacje

Informacje prasowe prosimy wysyłać na adres: press@telepolis.pl

Można do nas także napisać korzystając z formularza kontaktowego.

Pytania dotyczące telefonii komórkowej i telefonów prosimy zadawać na Forum.

Redakcję tworzą

Lech Okoń (LuiN)
Redaktor naczelny
l.okon@telepolis.pl

Gdy w 2007 roku dołączał do 2-osobowej redakcji Telepolis.pl, nie sądził, że będzie mu tutaj aż tak dobrze :-). Kilkanaście tysięcy publikacji później, w 2017 roku otrzymał odpowiedzialne zadanie nadania kierunku rozwoju serwisu. Redakcja rozrosła się, treści jest więcej, a sam TELEPOLIS.PL wreszcie nabrał współczesnego wyglądu. W międzyczasie publikował w branżowej prasie drukowanej (Twoja Komórka, Mobility), dłuższą chwilę pisał o aplikacjach mobilnych i blogował dla Instalek, w ramach Gaming Society stworzył portal dla graczy PC, a jako zastępca naczelnego What Next z zaciekawieniem patrzył w przyszłość technologii i nauki.

Marian Szutiak (msnet)
Redaktor
m.szutiak@telepolis.pl

Chemik z wykształcenia, podróżnik z wyboru i amator fotografii z zamiłowania. Wolontariusz, a do tego człowiek, który rzucił wszystko i wyjechał z Bieszczadów. Miłośnik nowych technologii i gadżeciarz. Pisanie blogowe (w tym recenzje sprzętu elektronicznego) zaczął na dobre w 2013 roku, by ponad dwa lata później nawiązać współpracę z TELEPOLIS.PL.

Mieszko Zagańczyk (Mieszko)
Redaktor
m.zaganczyk@telepolis.pl

Gorący entuzjasta technologii mobilnych, który zachowuje zdrowy sceptycyzm wobec rynkowych trendów kreowanych przez producentów. Przez wiele lat związany z magazynem „Mobility”, gdzie pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego i realizował się jako recenzent sprzętu. Okazyjnie, dawniej i teraz, bloger. Zapalony użytkownik urządzeń o wzmocnionej odporności - smartfonów i tabletów oraz zegarków, nie zawsze „smart”. Załadować plecak pancernym sprzętem, odpalić mapę topo i zagłębić się w leśną gęstwę lub wspinać ku szczytom - to najbardziej lubi w wolnym czasie.

Anna Rymsza (Xyrcon)
Redaktor

Miłośniczka aplikacji rozwiązujących prawdziwe problemy i praktycznych gadżetów. Przez większość kariery zawodowej była związana z portalem dobreprogramy.pl, pisała też na Komórkomanię, Gadżetomanię, Fotoblogię i Instalki. Lubi ciężką muzykę, kuchnię Dalekiego Wschodu i mądre książki. Po godzinach majsterkuje i gra w planszówki.

Jakub Szczęsny (jszczesny)
Redaktor

Z wykształcenia badacz rynku i opinii publicznej, z zawodu marketingowiec i "człowiek od treści", z zamiłowania fan nowych technologii, nowoczesnych rozwiązań w medycynie oraz interfejsów konwersacyjnych. Entuzjasta wszystkiego, co ułatwia codzienne życie, niepoprawny wielbiciel szwedzkiej motoryzacji.

Arkadiusz Bała (ArecaS)
Redaktor

Już w dzieciństwie ślinił się na widok nowych telefonów w gablotach lokalnych sklepów. Dziś się już nie ślini – zamiast tego woli je testować. Wieloletni redaktor działu urządzeń mobilnych na PurePC.pl, dziś tester na Telepolis. Fan nowych technologii, zapalony fotograf-amator. Kiedy nie myśli akurat nad nowym artykułem, prawdopodobnie spędza czas z kotem na kolanach i padem w ręku.

Michał Świech (Isand)
Redaktor

Wielbiciel wszystkiego co niszowe: BlackBerry, Xperii i Jolli. Na co dzień fan wszelakich języków obcych, budżetowy podróżnik wolący spać w teatrze kukiełek niż w łóżku i mangowy konwentowicz. Nie podchodź bliżej jeśli przekręcisz jego ksywę na "Island". Na jego Śląsku tych wysp raczej brakuje.

Damian Szerszeń (damianoo)
Tester sprzętu

Fan nowych technologii, najbardziej lubi rozpakowywanie nowego sprzętu. Wyznaje zasadę: im więcej gadżetów tym lepiej. Swój wolny czas dzieli między bieganie, jazdę na rowerze, tworzenie własnych aplikacji i testy sprzętu dla Telepolis.pl. Uwielbia dobrą kuchnię i leniwe sobotnie poranki. Podobno uparty, na pewno z głową pełną pomysłów.