DAJ CYNK

TELEPOLIS.PL to największy i najbardziej opiniotwórczy serwis w polskim Internecie, który porusza tematykę szeroko rozumianej telekomunikacji. Od 14 lat, co miesiąc milion osób czyta starannie opracowane, wiarygodne i szybko dostarczane wiadomości, testy sprzętu i felietony analizujące rynek, a także czynnie uczestniczy w rozmowach na forum. Czyni to TELEPOLIS.PL najciekawszym miejscem do codziennego odwiedzania przez ludzi interesujących się najnowszymi technologiami.

Wydawca

Comperia.pl S.A.
ul. Konstruktorska 13 (wejście F)
02-673 Warszawa
tel.: + 48 22 642 91 19

Reklama i akcje specjalne

Czarek Tokarski
Dyrektor sprzedaży i rozwoju biznesu
tel.: +48 884 001 407
ctokarski@comperia.pl

Informacje

Informacje prasowe prosimy wysyłać na adres: press@telepolis.pl

Można do nas także napisać korzystając z formularza kontaktowego.

Pytania dotyczące telefonii komórkowej i telefonów prosimy zadawać na Forum.

Redakcję tworzą

Lech Okoń (LuiN)
Redaktor naczelny
l.okon@telepolis.pl

Gdy w 2007 roku dołączał do 2-osobowej redakcji Telepolis.pl, nie sądził, że będzie mu tutaj aż tak dobrze :-). Kilkanaście tysięcy publikacji później, w 2017 roku otrzymał odpowiedzialne zadanie nadania kierunku rozwoju serwisu. Redakcja rozrosła się, treści jest więcej, a sam TELEPOLIS.PL wreszcie nabrał współczesnego wyglądu. W międzyczasie publikował w branżowej prasie drukowanej (Twoja Komórka, Mobility), dłuższą chwilę pisał o aplikacjach mobilnych i blogował dla Instalek, w ramach Gaming Society stworzył portal dla graczy PC, a jako zastępca naczelnego What Next z zaciekawieniem patrzy w przyszłość technologii i nauki.

Arkadiusz Dziermański (orson_dzi)
Redaktor
a.dziermanski@telepolis.pl

Z Telepolis.pl związany od 2008 roku. Legenda forum, od którego zaczęła się jego przygoda z portalem. Później przyszła pora na współpracę przy tworzeniu katalogu telefonów i testy sprzętu, aż do stałej współpracy w 2014 roku, kiedy stał się „tym czwartym”. Niezdiagnozowany pracoholik narzekający na zbyt krótką dobę, zawsze zasypany sprzętem do testów. Wyznaje zasadę, że zawsze jest dobry czas na napisanie kolejnego newsa. Na łamach portalu nie boi się poruszać żadnego tematu. Prywatnie miłośnik ciemnego piwa, gier komputerowych, poprawnej polszczyzny i przyjaciel środowisk anty-5G.

Marian Szutiak (msnet)
Redaktor
m.szutiak@telepolis.pl

Chemik z wykształcenia, podróżnik z wyboru i amator fotografii z zamiłowania. Wolontariusz, a do tego człowiek, który rzucił wszystko i wyjechał z Bieszczadów. Miłośnik nowych technologii i gadżeciarz. Pisanie blogowe (w tym recenzje sprzętu elektronicznego) zaczął na dobre w 2013 roku, by ponad dwa lata później nawiązać współpracę z TELEPOLIS.PL.

Mieszko Zagańczyk (Mieszko)
Redaktor
m.zaganczyk@telepolis.pl

Gorący entuzjasta technologii mobilnych, który zachowuje zdrowy sceptycyzm wobec rynkowych trendów kreowanych przez producentów. Przez wiele lat związany z magazynem „Mobility”, gdzie pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego i realizował się jako recenzent sprzętu. Okazyjnie, dawniej i teraz, bloger. Zapalony użytkownik urządzeń o wzmocnionej odporności - smartfonów i tabletów oraz zegarków, nie zawsze „smart”. Załadować plecak pancernym sprzętem, odpalić mapę topo i zagłębić się w leśną gęstwę lub wspinać ku szczytom - to najbardziej lubi w wolnym czasie.

Damian Szerszeń (damianoo)
Tester sprzętu

Fan nowych technologii, najbardziej lubi rozpakowywanie nowego sprzętu. Wyznaje zasadę: im więcej gadżetów tym lepiej. Swój wolny czas dzieli między bieganie, jazdę na rowerze, tworzenie własnych aplikacji i testy sprzętu dla Telepolis.pl. Uwielbia dobrą kuchnię i leniwe sobotnie poranki. Podobno uparty, na pewno z głową pełną pomysłów.

Michał Świech (Isand)
Redaktor

Wielbiciel wszystkiego co niszowe: BlackBerry, Xperii i Jolli. Na co dzień fan wszelakich języków obcych, budżetowy podróżnik wolący spać w teatrze kukiełek niż w łóżku i mangowy konwentowicz. Nie podchodź bliżej jeśli przekręcisz jego ksywę na "Island". Na jego Śląsku tych wysp raczej brakuje.