DAJ CYNK

TELEPOLIS.PL to największy i najbardziej opiniotwórczy serwis w polskim Internecie, który porusza tematykę szeroko rozumianej telekomunikacji. Od 14 lat, co miesiąc milion osób czyta starannie opracowane, wiarygodne i szybko dostarczane wiadomości, testy sprzętu i felietony analizujące rynek, a także czynnie uczestniczy w rozmowach na forum. Czyni to TELEPOLIS.PL najciekawszym miejscem do codziennego odwiedzania przez ludzi interesujących się najnowszymi technologiami.

Wydawca

Comperia.pl S.A.
ul. Konstruktorska 13 (wejście F)
02-673 Warszawa
tel.: + 48 22 642 91 19

Reklama i akcje specjalne

Czarek Tokarski
Dyrektor sprzedaży i rozwoju biznesu
tel.: +48 884 001 407
ctokarski@comperia.pl

Informacje

Informacje prasowe prosimy wysyłać na adres: press@telepolis.pl

Można do nas także napisać korzystając z formularza kontaktowego.

Pytania dotyczące telefonii komórkowej i telefonów prosimy zadawać na Forum.

Redakcję tworzą

Lech Okoń (LuiN)
Redaktor naczelny
l.okon@telepolis.pl

Gdy w 2007 roku dołączał do 2-osobowej redakcji Telepolis.pl, nie sądził, że będzie mu tutaj aż tak dobrze :-). Kilkanaście tysięcy publikacji później, w 2017 roku otrzymał odpowiedzialne zadanie nadania kierunku rozwoju serwisu. Redakcja rozrosła się, treści jest więcej, a sam TELEPOLIS.PL wreszcie nabrał współczesnego wyglądu. W międzyczasie publikował w branżowej prasie drukowanej (Twoja Komórka, Mobility), dłuższą chwilę pisał o aplikacjach mobilnych i blogował dla Instalek, a w ramach Gaming Society stworzył portal dla graczy PC.

Arkadiusz Dziermański (orson_dzi)
Redaktor
a.dziermanski@telepolis.pl

Z Telepolis.pl związany od 2008 roku. Legenda forum, od którego zaczęła się jego przygoda z portalem. Później przyszła pora na współpracę przy tworzeniu katalogu telefonów i testy sprzętu, aż do stałej współpracy w 2014 roku, kiedy stał się „tym czwartym”. Niezdiagnozowany pracoholik narzekający na zbyt krótką dobę, zawsze zasypany sprzętem do testów. Wyznaje zasadę, że zawsze jest dobry czas na napisanie kolejnego newsa. Na łamach portalu nie boi się poruszać żadnego tematu. Prywatnie miłośnik ciemnego piwa, gier komputerowych, poprawnej polszczyzny i przyjaciel środowisk anty-5G.

Marian Szutiak (msnet)
Redaktor
m.szutiak@telepolis.pl

Chemik z wykształcenia, podróżnik z wyboru i amator fotografii z zamiłowania. Wolontariusz, a do tego człowiek, który rzucił wszystko i wyjechał z Bieszczadów. Miłośnik nowych technologii i gadżeciarz. Pisanie blogowe (w tym recenzje sprzętu elektronicznego) zaczął na dobre w 2013 roku, by ponad dwa lata później nawiązać współpracę z TELEPOLIS.PL.

Sebastian Górski (Uapsiabiduba)
Redaktor
s.gorski@telepolis.pl

“Stary, a głupi”. Dlatego cały czas czuje, że musi uczyć się czegoś nowego. Pisze o technologiach od 2003 roku. Służył na dworach PC Worlda, Komputer Świata oraz sekcji Biznes i Technologie Gazety.pl. Prywatnie (jednocześnie publicznie) ma zespół i gra w nim na basie, a bez muzyki (zarówno superciężkiej, jak i superlekkiej) żyć nie może. Jego naturalne środowisko stanowią słuchawki, a także kronikowanie otoczenia w foto & video, podcasty oraz audiobooki. Interesuje się psychologią i stoicyzmem.

Damian Szerszeń (damianoo)
Tester sprzętu

Fan nowych technologii, najbardziej lubi rozpakowywanie nowego sprzętu. Wyznaje zasadę: im więcej gadżetów tym lepiej. Swój wolny czas dzieli między bieganie, jazdę na rowerze, tworzenie własnych aplikacji i testy sprzętu dla Telepolis.pl. Uwielbia dobrą kuchnię i leniwe sobotnie poranki. Podobno uparty, na pewno z głową pełną pomysłów.

Michał Duda
Tester sprzętu

Swoją przygodę z pisaniem o nowych technologiach rozpoczął 5 lat temu. Fan lotnictwa, motoryzacji i nowych technologii. Większość wolnego czasu spędza na naprawianiu starych zegarków oraz swojego samochodu. W świecie mobilnych technologii ceni sobie przede wszystkim minimalizm.

Monika Malinowska (Ta_Monika)
Tester sprzętu

Prosi by nie mylić jej z tamtą_Moniką, bo Ta_Monika to ta fajniejsza. LuiNa poznała przeszło dekadę temu, by bez słów ustalić, że mają urodziny tego samego dnia. Razem pracowali we wsparciu technicznym Orange, a teraz znów razem pomagają chłonnym telekomunikacji. Na co dzień zadowolona z życia mama, która hejterom odgryza głowy i żując je powoli pisze swój kolejny tekst.

Michał Świech (Isand)
Redaktor

Wielbiciel wszystkiego co niszowe: BlackBerry, Xperii i Jolli. Na co dzień fan wszelakich języków obcych, budżetowy podróżnik wolący spać w teatrze kukiełek niż w łóżku i mangowy konwentowicz. Nie podchodź bliżej jeśli przekręcisz jego ksywę na "Island". Na jego Śląsku tych wysp raczej brakuje.

Damian Dąbek (Morvius)
Opiekun forum

Razem z Wami od 2013 roku kiedy to w modzie stawały się coraz to większe smartfony, a 4.9" to była patelnia. Cichy obserwator wątków, niekwestionowany fan marki Huawei. Jeśli jeszcze o mnie nie słyszałeś to znaczy, że za mało wchodzisz na forum, gdzie z ekipą moderatorów czuwam nad waszym bezpieczeństwem. W wolnym czasie śledzę socjal media, lub po prostu kombinuję jak Wam tu ułatwić korzystanie z forum. Mówią na mnie "człowiek wiecznie on-line".