DAJ CYNK

Nowości w IPLA: Wiosenna ramówka Telewizji Polsat

Xyrcon

Telewizja i VoD

Taniec z Gwiazdami

W serwisie internetowym IPLA pojawiły się już wiosenne nowości Telewizji Polsat. Będą nowe odcinki „Tańca z Gwiazdami”, zupełnie nowy program „Tylko jeden” i wiele innych.

IPLA przygotowała nie lada gratkę dla miłośników telewizyjnej rozrywki. 6 i 7 marca premiery na platformie VoD i w telewizji odbędą się jednocześnie.

6 marca o godzinie 20:05 na IPLA pojawi się pierwszy odcinek nowego sezonu „Dancing with Strs. Taniec z Gwiazdami”. W tej edycji na parkiet wejdą między innymi Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński, Nicole Bogdanowicz, Marcin Bosak, Mikołaj Jędruszczak i Bogdan Kalus. Poprowadzą ich mistrzowie tańca: Jan Kliment, Stefano Terrazzino, Rafał Maserak, Lenka Klimentova i inni. Zapowiada się artystyczne widowisko na wysokim poziomie.

O godzinie 22:05 będzie można zobaczyć pierwszy odcinek nowego reality show „Tylko jeden”, kierowanego do miłośników sztuk walki. Przez 8 tygodni grupa obiecujących zawodników będzie wspólnie trenować i mieszkać pod okiem fachowców. Program poprowadzi Blanka Lipińska, autorka bestsellerowej powieści „365 dni”.

Zobacz: IPLA wprowadza płatności BLIK na Smart TV
Zobacz: IPLA z nowymi aplikacjami i funkcjami dla Apple TV, Chromecast i Samsung Smart TV

W sobotę 7 marca o 20:05 na IPLA pojawi się pierwszy odcinek talent show „The four. Bitwa o sławę”. Uczestnicy muszą zachwycić jury zdolnościami wokalnymi. Czworo finalistów poznamy już w pierwszym odcinku. O 22:05 zaś wróci „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym uczestnicy wcielają się w gwiazdy sceny muzycznej.

Nowe odcinki seriali w IPLA

Wiosenna ramówka to także nowe odcinki seriali „Zawsze warto”, „Przyjaciółki” i „W rytmie serca”. 

„Zawsze warto został nagrodzony przez widzów Telekamerą „Tele tygodnia” w kategorii serial roku. Historie trzech bohaterek można poznać w pakiecie IPLA ZAWSZE WARTO SEZON 2 za 20 zł. Przedpremierowe odcinki są dostępne także w IPLA PREMIUM.

Identycznie został skonstruowany pakiet IPLA W RYTMIE SERCA 6, kosztujący 20 zł. Pakiet zawiera cały 6. sezon serialu. Dostępny jest także pakiet IPLA PRZYJACIÓŁKI SEZON 15 z najnowszymi odcinkami serialu „Przyjaciółki”. Przedpremierowe odcinki tych seriali także trafiły do IPLA PREMIUM, który kosztuje 15 zł miesięcznie.

Zobacz: Wilq Superbohater w ofercie serwisu IPLA

Oprócz tego w IPLI można oglądać nowe sezony doskonale widzom znanych serii paradokumentalnych: „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?”, „Na ratunek 112”, „Gliniarze”, „Zdrady”. Jak co sezon IPLA przygotowuje także materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z aktorami. Są one dostępne w serwisie bezpłatnie.

Ankieta
55%
20%
6%
13%
1%
4%

Wszystkich głosujących: 341

Źródło ankiety: Nowości w IPLA: Wiosenna ramówka Telewizji Polsat

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: IPLA

Źródło tekstu: IPLA

Przewiń w dół do następnego wpisu