DAJ CYNK

Wilq Superbohater w ofercie serwisu IPLA

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 6109

WilQ Superbohater Ipla

Ofertę rozrywkową IPLI powiększa lubiana kreskówka Wilq Suberbohater. Z tej okazji został nawet stworzony specjalny pakiet.

Jeśli myślicie, że polskie kreskówki dla dorosłych zapoczątkowali "Włatcy much" lub "1001 złych uczynków" to jesteście w błędzie. "WilQ Superbohater" jest wydawany od 2002 roku i przez lata zdobył nie tylko rzeszę fanów, ale również uznanie krytyków.

Zobacz: Black Friday 2019 - śledź najlepsze promocje

WilQ to postać unikatowa, trochę nawiązująca do Smerfa Marudy. Jest wiecznie obrażony i nienawidzi... wszystkiego. Ale nie straszne mu są żadne zagrożenia i właśnie tym zaskarbia sobie sympatię innych ludzi. Popularności serialu można doszukiwać się w tym, że każdy odcinek posiada jakiś unikatowy, polski lokalny pierwiastek. Coś. z czym często spotykamy się na co dzień.

Ironia, anarchia, nieprzyzwoitość, niepoprawność nie są dla mnie wartością same w sobie, ale stanowią świetną odtrutkę na plastikowy patos, fałszywą szlachetność. Dopełniają ogólnego obrazu antybohaterskości. I ta antybohaterskość staje się czymś pozytywnym, co w efekcie czyni skwaszonego Wilq’a kimś bliskim i budzącym naszą sympatie. Kimś dającym możliwość odreagowania bolesnego życiowego paradoksu

-  mówi Bartosz Minkiewicz, współtwórca postaci WilQa oraz współscenarzysta i współreżyser serialu.

Zobacz: CANAL+ usunął z sieci prawie 2700 pirackich źródeł z odcinkami „Żmijowiska”

W serialu usłyszymy wiele znanych głosów, w tym m.in. Waldemara Barwińskiego (Alcman), Mirosława Zbrojewicza (Entombet), Romę Gąsiorowską (Słaby Wielbłąd), Rafała Maćkowiaka (Mikołaj), stand-uperów Jaśka Borkowskiego i Łukasza „Lotka” Lodkowskiego oraz legendarnego lektora Tomasza Knapika.

Serial „Wilq Superbohater” liczy 13 odcinków, wszystkie udostępnione zostały w specjalnie przygotowanym pakiecie WILQ w cenie 20 zł. Także dostępny w cenie 15 zł pakiet IPLA Premium będzie sukcesywnie wzbogacany o kolejne odcinki serialu.

Zobacz: W Allegro Smart! można już zamawiać darmowe dostawy kurierem

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Przewiń w dół do następnego wpisu