DAJ CYNK

W Allegro Smart! można już zamawiać darmowe dostawy kurierem

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6438

W Allegro Smart! można już zamawiać darmowe dostawy kurierem

Allegro rozbudowuje swoją sztandarową usługę Allegro Smart! Na początku tygodnia promocji Black Week i tuż przed zakupami świątecznymi Allegro udostępnia w niej darmowe przesyłki kurierskie. Minimalna wartość zakupu w tej opcji to 100 zł.

Od dziś każdy klient używający Allegro Smart! może korzystać z dostawy kurierem bez żadnych dodatkowych opłat.

– Nasi klienci oczekują szybkich i przewidywalnych dostaw i chcą wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się jadąca do nich przesyłka. To dlatego dostawa kurierem jest bardzo popularna wśród polskich klientów – mówi Francois Nuyts, CEO Allegro. – Wprowadzamy więc darmowego kuriera i spodziewamy się, że w ten sposób zachęcimy do zakupów na Allegro nowych, a obecni będą kupować więcej, korzystając z nowej usługi. 

Jak podaje Francois Nuyts, klienci używający Allegro Smart! kupują obecnie czterokrotnie więcej niż inni klienci. Przewiduje, że dodanie kuriera do Allegro Smart! zwiększy tę liczbę nawet o 50%.

Zobacz: Zakupy internetowe zaczynamy od Allegro lub Google
Zobacz: Nowość w Allegro: kup teraz i zapłać nawet 30 dni później bez odsetek

Usługa Allegro Smart! jest dostępna w dwóch wersjach: rocznej za 49 zł i miesięcznej za 8,99 zł. W każdej z nich klienci mogą bezpłatnie testować usługę przez 30 dni. W każdym wariancie bezpłatne dostawy – zarówno kurierem, jak i do sieci 20 tys.  punktów odbioru w placówkach Poczty Polskiej, na stacjach Orlen, w kioskach Ruch,w sklepach Żabka oraz w automatach paczkowych Biedronki i InPostu – są nielimitowane. Minimalna wartość jednorazowego zamówienia to 100 zł dla darmowej dostawy kurierem i 40 zł dla dostaw do punktu. Usługa obejmuje także bezpłatne zwroty.

Zobacz: Zakupy internetowe zaczynamy od Allegro lub Google

Przedstawiciele Allegro oczekują, że dla wielu nowych klientów wprowadzenie darmowej dostawy kurierskiej będzie powodem, żeby skorzystać z Allegro Smart! Zapowiadają też, że usługa Allegro Smart! jako flagowy program lojalnościowy, będzie dalej rozwijana. 

Od uruchomienia usługi w sierpniu 2018 roku liczba ofert objętych Allegro Smart! wzrosła o 113%. Klienci mogą teraz wybierać spośród 62 milionów ofert z tą opcją. Dodanie dostawy kurierem w Allegro Smart! spowoduje zwiększenie liczby ofert z darmową dostawą. Oferty z dostawą kurierem w Allegro Smart! będą oznaczone specjalną etykietą pozwalającą klientom łatwo je odnaleźć.

Zobacz: Paczki z AliExpress trafią bezpośrednio do paczkomatów InPost
Zobacz: Play zaczyna BLACK WEEK. Tańsze Galaxy A40 i Watch GT, tysiące nowych cen dla ponad 200 modeli

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Allegro

Przewiń w dół do następnego wpisu