DAJ CYNK

Play zaczyna BLACK WEEK. Tańsze Galaxy A40 i Watch GT, tysiące nowych cen dla ponad 200 modeli

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14032

Play zaczyna BLACK WEEK. Tańsze Galaxy A40 i Watch GT, tysiące nowych cen dla ponad 200 modeli

Ponieważ Czarny Piątek to za mało, coraz częściej kuszeni jesteśmy ofertami na Czarny Tydzień. Swój Black Week ogłosiła także sieć Play, która proponuje w atrakcyjnych cenach  smartfon Galaxy A40, zegarek Watch GT, a także router Huawei. Ale to nie wszystko.

Na Black Week Play przygotował sporo ciekawych ofert bez abonamentu na smartfony Samsunga, Xiaomi, LG, Meizu, Motoroli, Nokii i Sony. Promocja obowiązuje także w ofertach z abonamentem – Play ustalił w nich tysiące nowych cen dla ponad 200 modeli urządzeń.

Zobacz: Black Weeks w Plusie i Plushu: smartfony, zegarek, tablet...
Zobacz: Play ponownie ostrzega przed e-mailami z fałszywymi fakturami

Wśród czarnotygodniowych propozycji Play warto zwrócić uwagę na smartfon Samsung Galaxy A40 za 888 zł. Telefon bez abonamentu został przeceniony z 1138 zł. To bardzo ciekawy przedstawiciel udanej serii A – w tym modelu znajdziecie już i wyświetlacz Super AMOLED, i podwójny aparat (z obiektywem szerokokątnym) a do tego cienkie ramki i szybkie ładowanie baterii. Smartfon dobrze wypadł też w naszych testach:

Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy A40 - sprytny maluch w przystępnej cenie

Druga propozycja polecana szczególnie przez fioletowego operatora to Huawei Watch GT za 498 zł. Model ten został przeceniony z 598 zł. Smartwatch Huawei przyciąga do siebie nie tylko funkcjami monitorowania aktywności czy snu, ale przede wszystkim długim czasem działania na jednym ładowaniu. 

Zobacz: Test Huawei Watch GT 2. Godny następca popularnego zegarka

Trzecie szczególnie polecane urządzenie to coś dla internetowych heavy userów, czyli router Huawei Mobile Wi-Fi 3s za 129 zł.  To idealne rozwiązanie dla tych, którym GB ciągle mało, pakiet w telefonie nie wystarcza do końca okresu rozliczeniowego lub po prostu chcą go oszczędzać. Dzięki temu internet można nosić zawsze ze sobą. 

Promocja na wybrane urządzenia obowiązuje w okresie 22 - 28 listopada 2019 r. Wszystkie przygotowane przez Play oferty znajdują się w eshopie operatora:

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: PLAY

Przewiń w dół do następnego wpisu