DAJ CYNK

Nowość w Allegro: kup teraz i zapłać nawet 30 dni później bez odsetek

10.09.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Fintech

Interakcje: 6986

Ważne 1

0

Allegro Zapłać Później to nowy sposób robienia zakupów na Allegro, stworzony przy współpracy firmy PayPo. Odroczona płatność pozwoli klientom elastycznie zarządzać domowym budżetem, dzięki czemu zakupy w serwisie powinny być jeszcze łatwiejsze. Od 10 września klienci mogą korzystać z odroczonej płatności przy robieniu zakupów w dziale Dziecko, a w najbliższych miesiącach Allegro Zapłać Później zostanie udostępnione w kolejnych kategoriach.

Zakupy przez Internet stają się coraz powszechniejsze. A co w przypadku, gdy chcemy coś kupić już teraz, ale nie mamy w tym momencie odpowiedniej ilości pieniędzy? Rozwiązanie tego problemu to cel nowej usługi Allegro Zapłać Później. Klienci tego serwisu będą mogli robić zakupy wtedy, kiedy chcą, a jednocześnie będą mogli elastyczne zarządzać domowym budżetem, nie korzystając z pożyczek gotówkowych, rat czy karty kredytowej.

- Chcemy zachęcać Polaków do jak najczęstszego robienia zakupów w Internecie, oferując im wiele korzyści, które niosą e-zakupy. Jestem pewny, że uda nam się ich przekonać, jeśli będą zadowoleni z zakupów. Klienci robią zakupy, gdy tylko znajdą wolną chwilę. Odroczone płatności oferują im właśnie taką możliwość, dodatkowo pozwalając odpowiedzialnie zarządzać budżetem domowym. Podobnie jak w przypadku wszystkich usług finansowych na Allegro, skorzystanie z odroczonych płatności wymaga minimum formalności i jest aktywowane jednym kliknięciem podczas zakupu.

- powiedział Francois Nuyts, prezes Allegro

Zobacz: Za miesiąc startuje Allegro Lokalnie
Zobacz: Prezes Allegro zapowiada duże zmiany w serwisie. Leasing, bilety i szybsze przesyłki

Skorzystanie z Allegro Zapłać Później jest proste. Dokonujemy zakupu, otrzymujemy produkt i możemy zapłacić maksymalnie w ciągu 30 dni bez żadnych
dodatkowych kosztów
. Okres ten możemy jednorazowo przedłużyć o kolejne 30 dni, co kosztuje 5% całkowitej wartości zamówienia.

Allegro Zapłać Później działa jako jedna z dostępnych metod płatności. Klienci, którzy będą chcieli skorzystać z tej metody robienia zakupów, zostaną zweryfikowani przez Allegro, w oparciu głównie o dane już dostępne w serwisie, takie między innymi, jak historia zakupów i płatności. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji klient zobaczy indywidualny, aktualizowany przy każdej transakcji limit zakupów z odroczoną płatnością. Wartość jednorazowych zakupów z odroczoną płatnością wynosi do 500 zł.

Przy zakupach z Allegro Zapłać Później nie trzeba logować się do systemów zewnętrznych, na przykład bankowych lub operatorów płatności. Kupowanie na Allegro z odroczoną płatnością przebiega identycznie do zwykłych zakupów, a sprzedawca natychmiast otrzymuje pełną kwotę i może natychmiast wysłać zakupiony produkt. Zwroty są możliwe w ciągu standardowych 14 dni lub zgodnie z polityką poszczególnych sprzedawców. Allegro Zapłać Później to także dobra alternatywa dla płatności za pobraniem. Klienci mogą wybrać najwygodniejszą dla nich metodę dostawy, ale nie muszą mieć gotówki, żeby zapłacić przy odbiorze paczki.

Zobacz: Raty Od.nowa to nowy sposób finansowania zakupów na Allegro. Właśnie ruszają testy usługi
Zobacz: Allegro zmienia regulamin i usuwa kilkaset ofert sprzedaży wzmacniaczy GSM

Źródło tekstu: Allegro

Przewiń w dół do następnego wpisu