DAJ CYNK

IPLA z nowymi aplikacjami i funkcjami dla Apple TV, Chromecast i Samsung Smart TV

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 6043

IPLA z nowymi aplikacjami i funkcjami dla Apple TV, Chromecast i Samsung Smart TV

Serwis IPLA sukcesywnie wprowadza do swojej oferty nowości. Ostatnie z nich to: aplikacja IPLA dla urządzeń Apple TV, funkcja Chromecast oraz dostępność pakietu IPLA POLONIA, kierowanego do użytkowników spoza Polski, na telewizorach Samsung Smart TV z systemem Tizen.

Użytkownicy Apple TV mogą już zainstalować na swoim urządzeniu aplikację IPLA. Jest to pierwszy polski serwis VOD na tej platformie. W aplikacji dostępna jest pełna oferta IPLA – kanały TV, sport na żywo, filmy i seriale, wydarzenia dostępne w PPV, pakiety. Widzowie mają więc dostęp do: 

  • blisko 120 stacji telewizyjnych, w tym kanałów sportowych i newsowych, 
  • największych wydarzeń sportowych, m.in. wszystkich meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, spośród których wybrane będą dostępne w jakości 4K, 
  • tysięcy materiałów na życzenie o różnorodnej tematyce, m.in. rozrywkowych, informacyjnych i publicystycznych, dokumentalnych, edukacyjnych i bajek,
  • rozbudowanej biblioteki filmów i seriali.

Aplikacja dostępna jest globalnie w sklepie App Store na urządzeniach Apple TV. 

Zobacz: IPLA wprowadza płatności BLIK na Smart TV

IPLA z funkcją Chromecast

Dzięki wprowadzonej funkcji Chromecast użytkownicy serwisu IPLA mogą cieszyć się dostępem do treści w bardziej komfortowych warunkach. Chromecast umożliwia przesyłanie obrazu z telefonu, komputera lub tabletu  na duży ekran, np. telewizor. Rozwiązanie to jest już dostępne na www.ipla.tv w przeglądarce Chrome i w aplikacjach mobilnych Android oraz jest sukcesywnie wprowadzane do aplikacji mobilnych iOS.

Zobacz: Wilq Superbohater w ofercie serwisu IPLA

IPLA na Samsung Smart TV z systemem Tizen 

Użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV z systemem Tizen mieszkający poza granicami Polski mogą już korzystać w ramach serwisu IPLA z dedykowanego im pakietu IPLA POLONIA.

Pakiet ten proponuje wybrane odcinki seriali z ramówki TV Polsat wcześniej niż w telewizji oraz bez reklam. Wśród tytułów dostępne są m.in. „Przyjaciółki”, „W rytmie serca”, „Gliniarze” oraz wiele innych. Dodatkowo pakiet zapewnia 7 kanałów telewizyjnych: Polsat News HD, Superstacja, Polsat 1, Disco Polo Music, Filmbox Arthouse, Fightbox oraz Docubox, a także transmisje sportowe na żywo: PlusLiga, Liga Siatkówki Kobiet, Energa Basket Liga.

Dodatkowo zaktualizowana została wersja aplikacji przeznaczona na telewizory Samsung z systemem Tizen – odświeżeniu uległ wygląd oraz została dodana możliwość dokonania opłaty za zakupiony materiał za pomocą BLIKA. 

Zobacz: Netflix przedstawia premiery na marzec 2020
Zobacz: Cyfrowy Polsat: telewizja internetowa z dekoderem w abonamencie. A do tego Brazzers, Hustler, Redlight...

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: IPLA

Tagi: ipla
Przewiń w dół do następnego wpisu