DAJ CYNK

[Aktualizacja] Netia uruchamia sportowe okno z Canal+. Podobnie jest w UPC

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

Netia - sportowe okno z Canal+

Netia również przygotowała sportowy prezent dla swoich klientów. Użytkownicy Netia Playerów mogą przez 4 dni oglądać programy sportowe na kanale Canal+ Sport, a w niedzielę również mecz ekstraklasy na kanale Canal+.

Startująca dzisiaj 27. kolejka PKO BP Ekstraklasy ma się odbyć przy pustych trybunach, bez udziału kibiców. Z tego powodu Netia wspólnie z Canal+ umożliwi swoim klientom obejrzenie wszystkich meczów na odkodowanych w tym celu kanałach Canal+ i Canal+ Sport na Netia Playerach.

Zobacz: Prezent od Orange: 10 GB i odkodowana telewizja
Zobacz: Platforma Canal+ odkoduje mecze Ekstraklasy

Już dziś (13 marca od 6:00 rano) na pozycji 501 Netia Playerów można znaleźć odkodowany Canal+ Sport - taki stan potrwa do końca poniedziałku 16 marca. Na tym kanale będzie można w ciągu tych 4 dni obejrzeć wiele transmisji z wydarzeń sportowych (coraz więcej bez udziału publiczności), w tym siedem z ośmiu meczów 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Ósmy mecz oraz magazyny pomeczowe będą emitowane w niedzielny wieczór na kanale 500 Netia Playeraów (Canal+ odkodowany od 17:00 do 21:30).

Zobacz: Targi CES Asia kolejną ofiarą koronawirusa
Zobacz: Szkoły zamknięte z powodu koronawirusa? Vectra odkodowała kanały dla dzieci

Netia przy okazji przypomina o swojej ofercie. Pakiety światłowodowy Internet z TV z ponad 100 kanałami (w tym sportowymi kanałami premium) są dostępne od 80 zł miesięcznie.

Ekstraklasa w UPC

Klienci UPC Polska, którzy mają dekodery Horizon lub Mediabox na pozycji 90 znajdą kanał Canal+ Sport, który będzie odkodowany od dzisiaj (13 marca, 5:50) do najbliższego wtorku (17 marca, 1:01). Canal+ (pozycja 91) będzie odkodowany w niedzielę, 15 marca, w godzinach 17:00 - 21:30.

Aktualizacja:

W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem SARS-CoV-2 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, mecze PKO BP Ekstraklasy zostały przełożone. Ekstraklasa S.A. nie planuje wznowienia rozgrywek do końca marca 2020 roku.

- W ciągu ostatniej doby przeprowadziliśmy szereg konsultacji ze Związkiem oraz z innymi ligami, które również podjęły decyzje o przełożeniu meczów. Zasięgnęliśmy także opinii organów administracji państwowej oraz władz sanitarnych. Prawdopodobną datę wznowienia rozgrywek ustalimy w zależności od aktualnej sytuacji związanej z rozprzestrzeniającym się koronawirusem [COVID-19] lub decyzji UEFA, dotyczących zmiany terminów poszczególnych rozgrywek międzynarodowych. W najbliższy wtorek odbędą się konsultacje UEFA z federacjami oraz ECA i European Leagues, które mogą mieć wpływ na tegoroczny kalendarz lub plany rozgrywek UEFA na kolejny sezon. W zależności od ustaleń będziemy działać na bieżąco w ścisłej współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i klubami.

- powiedział Marcin Animucki, Prezes Ekstraklasy S.A.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Netia

Przewiń w dół do następnego wpisu