DAJ CYNK

[Aktualizacja] Prezent od Orange: 10 GB i odkodowana telewizja

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Orange - 10 GB za darmo i odkodowane kanały

Orange przygotował pakiet specjalnych prezentów dla wszystkich swoich klientów - darmowy pakiet 10 GB i kanały telewizyjne odkodowane do końca marca. To odpowiedź pomarańczowego operatora na aktualną sytuację.

Koronawirus z Wuhan zbiera coraz większe żniwo i zmusza coraz więcej osób do pozostania w domach. Aby umilić im czas, a także ułatwić kontakt z bliskimi, Orange przygotował dla swoich klientów specjalny prezent.

Zobacz: Szkoły zamknięte z powodu koronawirusa? Vectra odkodowała kanały dla dzieci
Zobacz: Orange: wkrótce 5G, teraz Galaxy S20+ 5G i większe paczki GB

Już od jutra, czyli 13 marca 2020 roku, wszyscy klienci indywidualni pomarańczowego operatora, korzystający z ofert abonamentowych oraz prepaid, mogą otrzymać dodatkowy pakiet internetowy o wielkości 10 GB, ważny do 31 marca tego roku. Aby go aktywować, wystarczy wysłać bezpłatną wiadomość SMS o treści 10GB na numer 80820. Pakiety będzie można aktywować już wkrótce.

Oferta nie dotyczy użytkowników Orange Flex. O braku dostępności pakietu 10 GB w usłudze Orange Flex, a także nju, wypowiedział się Wojtek Jabczyński. Rzecznik sieci napisał na Twitterze, że ze względów technicznych pakiet nie będzie dostępny w tych ofertach. Operator pracuje nad innymi możliwościami we Flexie.

Osoby, które korzystają z oferty telewizji kablowej Orange TV mogą z kolei oglądać bez dodatkowych opłat 40 kanałów Pakietu Komfortowego. Przy okazji operator przypomina, że najbliższa kolejka PKO BP Ekstraklasy transmitowana w kanałach Canal+ będzie odkodowana dla wszystkich abonentów Telewizji Orange. Orange wprowadza też darmową dostawę kurierską umów telekomunikacyjnych (bez i z telefonem) po złożeniu zamówienia na www.orange.pl i przez infolinię 801 123 456. Standardowa stawka usługi to 9,99 zł.

Zobacz: Rozgrywki Ekstraklasy za darmo w Cyfrowym Polsacie i Playerze. Do tego kanały filmowe i serialowe
Zobacz: Platforma Canal+ odkoduje mecze Ekstraklasy

Więcej szczegółów oraz informacje o innych inicjatywach Orange można będzie znaleźć na stronie www.orange.pl/razem.

Aktualizacja:

W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem SARS-CoV-2 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, mecze PKO BP Ekstraklasy zostały przełożone. Ekstraklasa S.A. nie planuje wznowienia rozgrywek do końca marca 2020 roku.

- W ciągu ostatniej doby przeprowadziliśmy szereg konsultacji ze Związkiem oraz z innymi ligami, które również podjęły decyzje o przełożeniu meczów. Zasięgnęliśmy także opinii organów administracji państwowej oraz władz sanitarnych. Prawdopodobną datę wznowienia rozgrywek ustalimy w zależności od aktualnej sytuacji związanej z rozprzestrzeniającym się koronawirusem [COVID-19] lub decyzji UEFA, dotyczących zmiany terminów poszczególnych rozgrywek międzynarodowych. W najbliższy wtorek odbędą się konsultacje UEFA z federacjami oraz ECA i European Leagues, które mogą mieć wpływ na tegoroczny kalendarz lub plany rozgrywek UEFA na kolejny sezon. W zależności od ustaleń będziemy działać na bieżąco w ścisłej współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i klubami.

- powiedział Marcin Animucki, Prezes Ekstraklasy S.A.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu