DAJ CYNK

[Aktualizacja] Rozgrywki Ekstraklasy za darmo w Cyfrowym Polsacie i Playerze. Do tego kanały filmowe i serialowe

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

Rozgrywki Ekstraklasy za darmo w Cyfrowym Polsacie i Playerze. Do tego kanały filmowe i serialowe

Cyfrowy Polsat odkoduje dla wszystkich abonentów kanały Canal+ Sport 3 i 4 w trakcie najbliższej kolejki PKO BP Ekstraklasy, która potrwa od piątku, 13 marca do poniedziałku, 16 marca. Rozgrywki można również śledzić za darmo na platformie Player. 

Wraz z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa i po decyzji o zamknięciu stadionów piłkarskich dla kibiców, operatorzy telewizyjni udostępniają na swoich platformach „otwarte okna”, pozwalające bez ograniczeń śledzić rozgrywki. Jak już informowaliśmy, na taki krok zdecydował się Canal+. Dzięki tej decyzji wszyscy abonenci Canal+ będą mogli oglądać mecze nawet wtedy, gdy nie mają w swojej ofercie kanałów Canal+. Z tej oferty skorzystamy w Cyfrowym Polsacie, gdzie udostępnione zostały też seriale i filmy, a także w Playerze stacji TVN.

Zobacz: Platforma Canal+ odkoduje mecze Ekstraklasy

Cyfrowy Polsat  

W Cyfrowym Polsacie w trakcie najbliższej kolejki PKO BP Ekstraklasy będzie można oglądać bez ograniczeń kanały premium Canal+ Sport 3 i 4. Ale to nie wszystko. Co najmniej do końca marca potrwają  „otwarte okna” na kanały filmowe i serialowe.

W czasie 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy na otwartej antenie dostępnych będzie wszystkie 8 meczów, m.in. najważniejsze spotkanie Lech Poznań - Legia Warszawa, planowane na najbliższą sobotę, ale także Cracovia - Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, Wisła Płock - Korona Kielce czy Rachów Częstochowa - ŁKS Łódź. 

Zobacz: Nowości w IPLA: Wiosenna ramówka Telewizji Polsat

Kanały Canal+ Sport 3 i 4 są dostępne dla abonentów telewizji satelitarnej oraz telewizji kablowej w technologii IPTV, również mobilnie, za pośrednictwem serwisu Cyfrowy Polsat GO.

Wszyscy abonenci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV od pakietu Mini HD co najmniej do końca marca mogą oglądać także kanały: Polsat Comedy Central Extra, FOX HD oraz Disney Channel. Kanały Sundance TV, Paramount Channel HD, AXN i AXN HD są dostępne w „otwartym oknie” dla abonentów od pakietu Rodzinnego HD, Epic Drama od Familijnego HD, a  AXN Black, AXN White oraz AXN Spin – od Familijnego Max HD. 

Zobacz: Wyniki Grupy Cyfrowy Polsat za 2019 rok: 2 miliony klientów multiplay, spadki i budowa sieci 5G

Player

W dniach 13-16 marca wszyscy fani piłki nożnej będą mogli oglądać mecze PKO BP Ekstraklasy bez ograniczeń również w Playerze, czyli serwisie i aplikacji TVN Discovery Polska.

Bezpłatny dostęp do stacji CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ Sport 4 w Playerze będzie trwał od rana w piątek, 13 marca do końca dnia w poniedziałek, 16 marca.

Jak wynika z zapowiedzi TVN Discovery Polska, CANAL+ oraz Player pracują już nad dalszymi specjalnymi ofertami, które pozwolą śledzić rozgrywki PKO BP Ekstraklasy w następnych kolejkach.

Zobacz: Kosmiczny wykop” z Robertem Lewandowskim - zapowiedź kreskówki [wideo]
Zobacz: PLAY: nowa odsłona serwisu PLAY NOW

Aktualizacja:

W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem SARS-CoV-2 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, mecze PKO BP Ekstraklasy zostały przełożone. Ekstraklasa S.A. nie planuje wznowienia rozgrywek do końca marca 2020 roku.

- W ciągu ostatniej doby przeprowadziliśmy szereg konsultacji ze Związkiem oraz z innymi ligami, które również podjęły decyzje o przełożeniu meczów. Zasięgnęliśmy także opinii organów administracji państwowej oraz władz sanitarnych. Prawdopodobną datę wznowienia rozgrywek ustalimy w zależności od aktualnej sytuacji związanej z rozprzestrzeniającym się koronawirusem [COVID-19] lub decyzji UEFA, dotyczących zmiany terminów poszczególnych rozgrywek międzynarodowych. W najbliższy wtorek odbędą się konsultacje UEFA z federacjami oraz ECA i European Leagues, które mogą mieć wpływ na tegoroczny kalendarz lub plany rozgrywek UEFA na kolejny sezon. W zależności od ustaleń będziemy działać na bieżąco w ścisłej współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i klubami.

- powiedział Marcin Animucki, Prezes Ekstraklasy S.A.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: TVN Discovery Polska

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat, TVN Discovery Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu