DAJ CYNK

Orange Flex: darmowy Video Pass, zamiast pakietu GB

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange Flex: darmowy Video Pass, zamiast pakietu GB

Kilka dni temu Orange ogłosił, że klienci sieci dostaną darmowy pakiet 10 GB. Spotkało się to z ogromnym zainteresowaniem użytkowników, ale też z głosami krytyki osób korzystających z pominiętej w tym rozdaniu oferty Flex. Teraz jednak pomarańczowy operator przygotował także i coś dla nich.

Zobacz: Prezent od Orange: 10 GB i odkodowana telewizja

Pakiet 10 GB wraz z odkodowanymi kanałami TV to gest skierowany wobec wszystkich klientów Orange, którzy z powodu zagrożenia koronawirusem zmuszeni są do pozostania w domach. Jak podaje operator, pakiet spodobał się klientom, którzy aktywowali go już kilkaset tysięcy razy. Ze względów technicznych pakiet nie mógł być jednak udostępniony w ofercie Flex. Wtedy też sieć obiecywała, że zaoferuje coś innego. I oto jest.

Zobacz: Orange wydłuża seniorom czas na opłacanie rachunków

Darmowy Video Pass na dwa tygodnie

Od dzisiaj klienci Orange Flex mogą włączyć Video Passa na 14 dni za 0 zł. Dzięki temu będą mogli nadrobić zaległości w oglądaniu seriali czy urządzić sobie maraton filmowy. 

Jak aktywować darmowy Video Pass w Orange Flex? Trzeba wejść do aplikacji Flex. W zakładce Video Pass znajduje się opcja: 14 dni za 0 zł. Należy ją kliknąć, zatwierdzić  wybór i można już korzystać. 

Klienci, którzy już wcześniej zdecydowali się na Video Passa w wariancie na 1, 7 lub 30 dni, mogą po prostu dodać opcję 14 za 0 zł i ważność pakietu zostanie wydłużona.

Video Pass to nielimitowany transfer danych podczas korzystania z najpopularniejszych serwisów i aplikacji wideo. Obejmuje: Netflix, HBO GO, YouTube, vod.pl, Orange TV Go oraz WP Pilot.

Zobacz: Orange Flex, nowości w Passach: Open FM, WP Pilot oraz Telegram i ParrotOne
Zobacz: Game Pass w Orange Flex? Sieć nie zdradza szczegółów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu