DAJ CYNK

Orange wydłuża seniorom czas na opłacanie rachunków

Dodane przez: msnet

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 6752

Orange seniorzy opłacanie rachunków

Orange Polska wydłuża seniorom o 14 dni termin zapłaty rachunków. Operator zachęca również do zdalnego kontaktu, by ograniczyć w ten sposób ryzyko związane z możliwością zarażenia się koronawirusem.

Jak zauważa Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska, osoby starsze najczęściej korzystają z placówek firm i banków, żeby osobiście opłacić bieżące rachunki. W związku z panującym w Polsce zagrożeniem epidemią koronawirusa, pomarańczowy operator zdecydował przedłużyć o dwa tygodnie terminy płatności ostatnich faktur dla seniorów w wieku 65+. Chodzi o rachunki wystawione od 26 lutego do 14 marca.

Zobacz: Praca zdalna - koronawirus może mieć również pozytywne skutki
Zobacz: Poczta Polska zmienia zasady pracy w związku z koronawirusem

Dzięki decyzji Orange, seniorzy zyskują dodatkowe 14 dni, licząc od daty widniejącej na rachunku jako termin zapłaty. Każdy z nich powinien otrzymać informację o prolongacie za pomocą wiadomości SMS lub e-maila wysłanego na adres, pod który dostarczana jest e-faktura. Orange zachęca do opłacania należności przy pomocy elektronicznych form płatności, takich jak przelew czy polecenie zapłaty.

Orange zachęca do zdalnego kontaktu

Orange Polska prosi wszystkich klientów, aby swoje sprawy z operatorem w miarę możliwości rozwiązywali przez aplikację Mój Orange lub po zalogowaniu się na stronie www.orange.pl.

- Ze względu na szczególny czas zmieniło się funkcjonowanie naszej firmy, a kontakt telefoniczny będzie trudniejszy niż zazwyczaj. Dziękujemy bardzo za wyrozumiałość i przepraszamy za ewentualne utrudnienia w obsłudze.

- napisał Wojciech Jabczyński

Zobacz: Prezent Orange dla biznesu: narzędzia do pracy zdalnej przez trzy miesiące za darmo
Zobacz: Światłowód Orange: UKE określił nowe stawki za utrzymanie łącza

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu