DAJ CYNK

Prezent Orange dla biznesu: narzędzia do pracy zdalnej przez trzy miesiące za darmo

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Prezenty Orange dla biznesu

Orange przy okazji promocji związanych z koronawirusem z Wuhan nie zapomniał także o o klientach biznesowych. Z myślą o nich operator przygotował zestaw narzędzi do pracy zdalnej, z którego można korzystać przez 3 miesiące za darmo.

Z powodu epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 i wywołanej przez niego choroby COVID-19 coraz więcej pracuje zdalnie, Orange postanowił wesprzeć firmy, które muszą korzystać z takiej pracy.

Pomarańczowy operator udostępnia narzędzia umożliwiające łatwe i skuteczne prowadzenie spotkań online, prezentacji, szkoleń i wideokonferencji oraz dzielenie się dokumentami. Klienci, którzy zdecydują się na takie rozwiązania, przez pierwsze trzy miesiące będą korzystać z nich za darmo. Dodatkowo, klienci biznesowi nie zapłacą za pierwsze trzy miesiące korzystania z narzędzia Cyber Watch, chroniącego urządzenia mobilne przed cyberatakami i raportującego o próbach połączeń z zagrożeniami.

Zobacz: Promocje „z okazji” koronawirusa
Zobacz: Prezent od Orange: 10 GB i odkodowana telewizja

Informacje na temat specjalnych działań Orange skierowanych do klientów indywidualnych i małych firm można znaleźć na stronie www.orange/pl/razem, natomiast propozycje dla dużego biznesu można znaleźć na stronie www.orange.pl/duze_firmy.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu