DAJ CYNK

Promocje „z okazji” koronawirusa

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Koronawirus promocje okazje

Z powodu zagrożenia rozprzestrzenienia się koronawirusa, lepiej zostać w domu. Firmy prześcigają się w promocjach, które mają nam uprzyjemnić przeczekanie tego trudnego czasu.

10 GB Internetu za darmo dla klientów Plusa i Plusha

10 GB za darmo dla klientów Plusa i Plusha

Wszyscy klienci Plusa korzystający z ofert na kartę, Mix i abonamentowych, jak również wszyscy użytkownicy Plusha na kartę i ofert abonamentowych mogą od 27 marca w dowolnym momencie, do końca kwietnia, bezpłatnie włączyć pakiet 10 GB. W przypadku ofert na kartę pakiet jest ważny 30 dni, a dla ofert abonamentowych do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego.

Zobacz: Darmowe 10 GB dla wszystkich klientów Plusa i Plusha w ramach akcji #zostańwdomu

TVN24 GO na 30 dni za darmo dla klientów Play

TVN24 GO

Posiadacze numeru w sieci Play mogą przez 30 dni korzystać z serwisu TVN24 GO. Wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści TVN24 na numer 8028 i wykorzystać go przy rejestracji na stronie go.tvn24.pl.

Zobacz: #Zostańwdomu z Play i oglądaj TVN24 GO przez 30 dni za darmo

Advoider Lite przez 6 miesięcy za darmo

Advoider Lite przez 6 miesięcy za darmo

Twórcy aplikacji Advoider Lite przygotowali promocję dla miłośników telewizji, którzy niekoniecznie chcą marnować czas na oglądanie reklam. Narzędzie, którego zadaniem jest informowanie o rozpoczęciu, zakończeniu i czasie trwania bloku reklamowego, może być darmowe przez 6 miesięcy.

Zobacz: Advoider Lite - aplikacja dla tych, co nie lubią reklam, za darmo na 6 miesięcy

Nowe promocje dla klientów T-Mobile: pakiet internetowy i dostęp do serwisów Legimi i Tidal

T-Mobile Happy Fridays 5 GB

Od 27 do 29 marca klienci sieci T-Mobile, którzy używają aplikacji Mój T-Mobile, mogą za darmo aktywować pakiet dodatkowego Internetu o wielkości 5 GB. Promocja w ramach Happy Fridays jest skierowana do abonentów, a także użytkowników ofert Mix i na kartę.

Zobacz: 5 GB darmowego Internetu dla klientów T-Mobile

Klienci T-Mobile mogą też skorzystać z oferty Legimi - nowi użytkownicy za darmo przez 30 dni. Magentowy operator przygotował również ofertę, w ramach której można otrzymać 90 dni bezpłatnego dostępu do usługi Tidal.

Zobacz: T-Mobile: promocyjny dostęp do serwisów Legimi i TIDAL

Orange Flex na 2 miesiące za 1 zł miesięcznie

Orange Polska dodatkowe gigabajty na naukę online

Orange Polska odpowiedział na apele dotyczące pomocy osobom, które muszą uczyć siebie lub innych przy pomocy Internetu. Pomarańczowy operator umożliwi takim osobom korzystanie z usługi Orange Flex za 1 zł miesięcznie przez dwa miesiące. Da to łącznie nawet 200 dodatkowych gigabajtów Internetu na naukę.

Zobacz: 200 GB Internetu na naukę od Orange

Cyfrowy Polsat i Plus przedłużają i wzbogacają „otwarte okno”

Okno otwarte w Plusie i Cyfrowym Polsacie

Do 5 maja tego roku na dekoderach satelitarnych oraz do odbioru telewizji kablowej w technologii IPTV, a także mobilnie – w serwisie Cyfrowy Polsat GO (z aktywną opcją On The Go) dostępnych będzie 25 dodatkowych kanałów. W tym samym czasie klienci sieci Plus otrzymają bez dodatkowych opłat 17 dodatkowych kanałów w serwisie Ipla - w pakiecie Ipla Plus.

Zobacz: Cyfrowy Polsat i Plus przedłużają i wzbogacają otwarte okno na kanały TV. 25 dodatkowych stacji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu