DAJ CYNK

Adobe pomaga fotografom. Dwa miesiące Creative Cloud za darmo

Anna Rymsza

Aplikacje

Creative Cloud za darmo

Branża fotograficzna została mocno dotknięta przez pandemię koronawisa. Nie ma masowych imprez, klienci nie wychodzą z domów, nie ma więc jak zarobić. Adobe stara się pomóc w tych trudnych chwilach i oferuje 2 miesiące dostępu do Creative Cloud za darmo.

Decyzja Adobe to zapewne reakcja na to, że wielu fotografów i artystów anulowało swoje subskrypcje. Trzeba przyciąć koszty wszędzie, gdzie to możliwe, a Creative Cloud nie jest potrzebny, gdy nie ma nowych zdjęć do obróbki.

Tylko dla anulujących abonament 

Promocja nie została nigdzie ogłoszona, ale przy anulowaniu subskrypcji abonenci widzą powiadomienie o możliwości korzystania z Creative Cloud za darmo przez 2 miesiące. Po zalogowaniu się i przejściu przez wszystkie kroki anulowania subskrypcji abonenci mogą zobaczyć darmową ofertę. W ten sposób Adobe zachęca, by jednak zostać przy Creative Cloud (i nie sprawdzać produktów konkurencji).

Adobe CC na 2 miesiące za darmo

Takiej oferty nie zobaczą abonenci, którzy nie mają wykupionego planu Adobe Creative Cloud z cyklicznym rozliczeniem. To opcja dostępna tylko dla anulujących subskrypcję planu dla fotografów, zawierającego Photoshopa i Adobe Lightroom. Zwykła kara za zerwanie umowy przed zakończeniem okresu rozliczeniowego nie jest naliczana. Dzięki temu można oszczędzić niecałe 20 euro i wciąż mieć narzędzia do pracy. Zawsze coś.

Adobe CC promocja

Prawdopodobnie ta oferta nie pojawiła się w zwiazku z pandemią koronawirusa, ale może pomóc licznym fotografom, których okoliczności zmusiły do oszczędzania.

Zobacz: Adobe Photoshop dla iPadów już dostępny. I nie oferuje tylu opcji co wersja na komputery

Ponadto Adobe pomaga w zdalnej nauce. Uczelnie i organizacje mogą korzystać za darmo z narzędzi do pracy zdalnej Adobe.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł.

Źródło tekstu: PetaPixel

Przewiń w dół do następnego wpisu