DAJ CYNK

Darmowy miesiąc nauki języków! Ciekawa oferta Babbel

Jakub Szczęsny

Aplikacje

Komputer szkoła nauczanie

Uczniowie i studenci siedzą w domach - szkoły i uczelnie pozostają zamknięte w związku z pandemią koronawirusa. Mimo wszystko, są oni zobowiązani do realizacji podstaw programowych - kontynuowanie nauki w takich warunkach może być nieco utrudnione, ale są sposoby na to, by ten proces sobie ułatwić. Babbel oferuje miesiąc nauki języka za darmo - to świetna wiadomość dla wszystkich, którzy uczą się angielskiego lub niemieckiego. 

Zobacz: Xiaomi Redmi Note 9S oficjalnie. Gamingowy Snapdragon i świetny ekran

W polskiej wersji Babbel dostępne są lekcje i kursy języków: angielskiego oraz niemieckiego. Usługa została wyposażona w moduł rozpoznawania mowy, który pozwala doszlifować wymowę oraz algorytm inteligentnych powtórek, który wspomaga utrwalanie słownictwa oraz reguł gramatycznych. System samodzielnie dobiera materiały do powtórzenia bazując na postępach ucznia. 

Chcieliśmy w jakiś sposób pomóc uczniom i studentom w tej ciężkiej sytuacji. Nauka w domu nie jest łatwa. Dlatego postanowiliśmy zaoferować miesiąc angielskiego i niemieckiego za darmo. Mamy nadzieję, że nasza aplikacja pomoże nie tylko w opanowaniu tematów zadanych przez nauczyciela, ale także w poskromieniu nudy, która może się w tych okolicznościach pojawić.

Olga Denisiuk, Growth Strategy Manager w Babbel

Babbel nauka

Aby skorzystać z oferty Babbel należy przejść do tego linku - tam, po wypełnieniu krótkiej ankiety otrzymacie kod na darmową naukę języków przez jeden miesiąc. Warto skorzystać - na czas braku szkoły, możliwość korzystania z tak rozbudowanej bazy lekcji i kursów to naprawdę dobry sposób na doszlifowanie kompetencji językowych. 

Zobacz: Facebook zmniejsza jakość wideo, by odciążyć sieć

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu