DAJ CYNK

Orange na kartę: nowe promocje dla obywateli Ukrainy

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange na kartę nowe promocje obywatele Ukrainy

Orange Polska uruchomił dwie nowe promocje przygotowane z myślą o obywatelach Ukrainy, których jest już w Polsce ponad milion. To możliwość subskrypcji platformy Megogo oraz pakiet 60 minut na połączenia z Polski na Ukrainę.

Filmy i seriale za 0 zł

W ofercie Orange na kartę Pomarańczowi uruchomili możliwość subskrypcji platformy Megogo. Jest to aplikacja z filmami, serialami i programami w języku ukraińskim. Aby skorzystać z promocji, należy pobrać aplikację mobilną i założyć konto przez stronę internetową Orange. W Megogo czeka 60 kanałów oraz biblioteka zawierająca ponad 6000 filmów.

Zobacz: [Aktualizacja 4] Orange na wiosnę: nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a do tego pakiet 3 GB
Zobacz: Orange Flex przez pierwszy miesiąc za złotówkę

W ofercie dostępne dwa rodzaje subskrypcji:

  • na 7 dni za 3,99 zł,
  • na 30 dni za 11,99 zł.

Środki na zostaną pobrane bezpośrednio z konta głównego, a wybrana subskrypcja będzie się odnawiać automatycznie. Zakładając konto przez stronę internetową www.orange.pl/lp/ukraine, pierwsze 7 dni otrzymamy za 0 zł.

Pakiet 60 minut na Ukrainę

Klienci Orange na kartę mogą również skorzystać z nowego pakietu na połączenia z Polski na Ukrainę, na telefony komórkowe i stacjonarne. Pakiet 60 minut kosztuje 10 zł i jest ważny 31 dni. Usługę można włączyć kodem *101*49#, przez wysłanie SMS-a o treści START pod numer 310 (koszt zgodny z obowiązującym użytkownika cennikiem) lub w aplikacji Mój Orange.

Z pakietu można korzystać wielokrotnie. Minuty z pakietu nie mogą być wykorzystane na połączenia z numerami specjalnymi i premium. Nie działa na numery numery specjalne i premium. Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie.

Zobacz: ”Zacznij od cześć”: Nowa oferta Heyah na kartę dla osób z Ukrainy
Zobacz: Promocje „z okazji” koronawirusa

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu