DAJ CYNK

[Aktualizacja 4] Orange na wiosnę: nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a do tego pakiet 3 GB

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange na wiosnę: nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a do tego pakiet 3 GB

Trzeba przyznać, że operatorzy bardzo starają się osłodzić nam ciężkie chwile i przymus siedzenia w domu. Tym bardziej że już dziś przyszła do nas astronomiczna wiosna. Z tej okazji Orange w ofertach na kartę proponuje nową promocję „Pierwszy Dzień Wiosny”.

UWAGA! Promocja wyłącza cykliczne, płatne odpowiedniki pakietu, jak np. rozmowy i SMS-y i pakiet GB za 25 zł. Otrzymujemy też sygnały od Czytelników, że można przez jej uruchomienie stracić zgromadzone na koncie gigabajty. Informuje o tym SMS, który przychodzi po próbie aktywacji - macie wtedy tylko 15 min. na rezygnację, inaczej tracicie wszystko.


Niestety w/w restrykcje nie zostały opisane w regulaminie, ani w SMS-ie informującym o promocji, przez co klienci sieci są narażeni na przykrą niespodziankę. Poprosiliśmy rzecznika Orange o interwencję i komentarz.

Po naszym zgłoszeniu problemów z ofertą, na blogu Orange pojawiły się dwie aktualizacje:

[Aktualizacja 1 z dn. 21.03, godz. 20]: UWAGA: jeśli już korzystacie z usługi cyklicznej „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB”, to włączenie wersji darmowej spowoduje wyłączenie cyklicznej i utratę zgromadzonych GB. Zostaniecie o tym poinformowani SMS-em z pytaniem, czy na pewno chcecie to zrobić. Jeśli nie zdecydujecie się na to, należy odesłać SMS z rezygnacją z tej promocji.

[Aktualizacja 2 z dn. 23.03, godz. 15]:  Przeanalizowaliśmy sygnały, jakie dostaliśmy od Was w związku z włączeniem promocyjnej usługi „Rozmowy, SMS i MMS bez limitu do wszystkich+pakiet GB” i utratą GB zgromadzonych w usłudze „Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich+pakiet GB”. Od rana pracujemy nad naprawieniem tej sytuacji. Wkrótce poinformujemy Was o rozwiązaniu. Przepraszamy za niedogodności.

To już ostatnia z aktualizacji - sieć Orange przeprasza i wynagradza poszkodowanych

Na blogu operatora pojawiła się kolejna aktualizacja wpisu poświęconego wiosennej promocji. Klienci nie muszą składać reklamacji, Orange przywrócił utracone pakiety, nadał im roczną wartość i dołożył jeszcze od siebie 30 GB.

[Aktualizacja 3 z dn. 24.03, godz. 14]: Wszystkim, którzy w wyniku skorzystania w promocji wiosennej utracili dotychczasową wersję usługi bez limitu i zgromadzone GB, przywróciliśmy posiadane GB oraz dodaliśmy 30 GB extra. Wszystkie GB są ważne przez rok, niezależnie od innych posiadanych usług. Jeszcze raz przepraszamy za brak precyzyjnej informacji o ograniczeniach promocji. Mamy nadzieję, że to wynagrodzi nasze niedopatrzenie.

 


Oryginalna treść wpisu

Dziś, gdy słońce przecięło punkt równonocy, przyszła astronomiczna wiosna. Jutro natomiast obchodzony będzie (był kiedyś…) pierwszy dzień kalendarzowej wiosny.  Z tej okazji Orange przygotował nową promocję w ofercie na kartę. Dzięki promocji „Pierwszy Dzień Wiosny” usługę „Nielimitowane Rozmowy, SMS-y i MMS-y+pakiet 3 GB” można dostać w ciągu trzech pierwszych wiosennych dni za 0 zł. Dzięki usłudze użytkownik dostaje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, a do tego pakiet danych 3 GB. Później jest wyłączana.

Zobacz: Za mało Internetu? Włącz dodatkowe 5 GB w Orange na kartę
Zobacz: Orange Flex: darmowy Video Pass, zamiast pakietu GB

Aby skorzystać z promocji, należy wysyłać bezpłatny SMS o treści WIOSNA pod numer 364. Numer abonenta musi mieć możliwość wykonywania połączeń wychodzących.

Włączenie usługi nastąpi automatycznie, a potwierdzenie przyjdzie SMS-em. Promocja potrwa od 20 do 22 marca 2020 r. do godziny 23:59. Włączenie promocji nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu przesłania SMS-a aktywującego.  Promocja zostanie włączona automatycznie i będzie aktywna na danym numerze przez 3 pełne dni do godz. 23:59:59.

Oferta „Pierwszy Dzień Wiosny” to usługa promocyjna dostępna dla użytkowników taryf Orange YES, Orange POP, Orange ONE, Orange Free na kartę oraz abonentów oferty Zetafon, korzystających z ww. taryf.

Zobacz:  Prezent Orange dla biznesu: narzędzia do pracy zdalnej przez trzy miesiące za darmo
Zobacz: Orange: wkrótce 5G, teraz Galaxy S20+ 5G i większe paczki GB

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Pixabay.com

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu