DAJ CYNK

Orange Flex przez pierwszy miesiąc za złotówkę

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Pierwszy miesiąc w Orange Flex za 1 zł – to kolejna oferta pomarańczowej sieci, która ma zachęcić nas do wyboru tej usługi. Żeby skorzystać z promocji, trzeba podczas aktywacji wpisać podany przez operatora kod.

Po ostatniej promocji „Pierwszy Dzień Wiosny”, której aktywacja między innymi kasuje zgromadzone na koncie gigabajty, doniesienia pomarańczowego operatora o jego ofertach należy traktować z dużą dozą ostrożności. Tym razem Orange zachęca do korzystania z usługi Orange Flex i ogłasza nowa promocję. Informację  podajemy za operatorem, nie testowaliśmy skutków działania nowej oferty. 

Zobacz: [UWAGA] Orange na wiosnę: nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a do tego pakiet 3 GB
Zobacz: Orange Flex: darmowy Video Pass, zamiast pakietu GB

Orange przygotował specjalną promocję dla nowych klientów. Już od dzisiaj, z kodem FLEX mogą oni otrzymać pierwszy miesiąc w Orange Flex za 1 zł. Co ważne, promocja dotyczy każdego z planów. Z promocji można skorzystać do 13 maja 2020 r.

Jak skorzystać z nowej oferty? Trzeba pobrać aplikację, wybrać plan (na przykład 30 GB za 30 zł, jak sugeruje operator), przenieść numer lub wybrać nowy, wpisać kod FLEX przed wyborem metody płatności, a na koniec aktywować plan. Odtąd użytkownik otrzymuje pierwszy miesiąc z Flexem za 1 zł. 

Kod promocyjny można wykorzystać tylko raz. W przypadku, w którym użytkownik wpisze kod promocyjny w aplikacji, a następnie nie dokona aktywacji, kod przepadnie i nie będzie można już skorzystać z promocji. W regulaminie operator sugeruje przy tym, że dostępne mogą być różne kody i będą one publikowane przez Orange w aplikacji, w internecie lub innych materiałach marketingowych. Na stronie usług widnieje jednak poradnik dotyczący kodu FLEX.

Inne informacje dotyczące tej oferty znajdują się na stronie www.flex.orange.pl/promocje.

Zobacz: Za mało Internetu? Włącz dodatkowe 5 GB w Orange na kartę
Zobacz: Prezent Orange dla biznesu: narzędzia do pracy zdalnej przez trzy miesiące za darmo 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Orange

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu