DAJ CYNK

Tidal: 4 miesiące muzyki bez limitu za 4 złote

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Tidal muzyka bez limitu, 4 miesiące, 4 złote

Tidal przygotował promocję dla miłośników muzyki. Mogą oni korzystać z obszernej biblioteki muzycznej, wideo i podcastów przez 4 miesiące za jedyne 4 złote.

Tidal oferuje miłośnikom muzyki nieograniczony dostęp do katalogu ponad 60 milionów utworów, 250000 plików wideo, setek wydarzeń na żywo i tysięcy starannie wyselekcjonowanych playlist. Dzięki platformie użytkownicy zyskują także dostęp do ekskluzywnych streamingów, koncertów czy spotkań z artystami. Subskrypcja HiFi oferuje też technologie dźwięku Masters i Dolby Atmos, dzięki czemu użytkownicy mogą słuchać muzyki w dokładnie takiej jakości, w jakiej została nagrana w studiu, doświadczając jej zgodnie z zamierzeniami twórców.

Zobacz: Tidal dostępny dla wszystkich klientów sieci Plus
Zobacz: Netia: szybszy i bezpieczny internet, pakiety TV i TIDAL…

Korzystanie z serwisu jest wyjątkowo łatwe. Tidal jest zintegrowany z wieloma aplikacjami i urządzeniami używanymi codziennie przez miliony osób na całym świecie. Aplikacje Waze, Apple TV/Android TV, Apple CarPlay oraz urządzenia Roku, Samsung Wearables czy Sonos to tylko niektóre z nich. Po upływie okresu promocyjnego, użytkownicy mogą kontynuować subskrypcję w cenie 19,99 zł miesięcznie za wersję Premium i 39,99 zł miesięcznie za wersję HiFi.

Tidal muzyka bez limitu - 4 miesiące, 4 złote - plakat

Z promocji, w ramach której 4 miesiące muzyki bez limitu kosztują 4 złote można skorzystać pod tym adresem. Oferta ważna jest tylko dla nowych subskrybentów.

Zobacz: Promocje „z okazji” koronawirusa
Zobacz: Empik Premium na 60 dni za darmo dla wszystkich: e-booki, audiobooki i inne

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Tidal

Przewiń w dół do następnego wpisu