DAJ CYNK

Netia: szybszy i bezpieczny internet, pakiety TV i TIDAL…

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Netia: szybszy internet, pakiety TV i TIDAL

Od najbliższego poniedziałku Netia startuje z nową ofertą. Operator proponuje szybszy światłowód, zwiększone bezpieczeństwo sieci, a do tego GigaNagrywarkę bez dodatkowych opłat w pakietach z TV. Wybierając najwyższe pakiety, otrzymuje się także dostęp do serwisu TIDAL.

Już w najbliższy poniedziałek 10 lutego Netia ruszy ze sprzedażą nowych ofert promocyjnych światłowodowego dostępu do internetu oraz pakietów internetu z telewizją. 
Podstawowa opcja światłowodowego dostępu do internetu to 300 Mb/s z usługą Bezpieczny internet przez cały okres umowy w cenie 50 zł miesięcznie. Na start nowi klienci otrzymają trzy miesiące bez opłat. 

Zobacz: Netia TV: grudniowe nowości i prezenty w ofercie telewizyjnej

Bezpieczne zakupy i bankowość on-line

Netia szczególną uwagę przykłada do spraw bezpieczeństwa. Operator zauważa, że skala zagrożeń, jakie czyhają na internautów, rośnie w bardzo szybkim tempie. Szczególnie narażeni są ci, którzy korzystają z bankowości i zakupów on-line. Netia chce chronić swoich klientów przed wiążącymi się z tym stratami, więc postanowiła dodać do usług internetowych bezpłatne rozwiązania bezpieczeństwa – jest to ochrona 2 urządzeń, w tym telefonów z systemem Android. Operator podkreśla jednocześnie, że usługa Bezpieczny internet zapewnia też ochronę rodzicielską, która pozwala na zarządzanie czasem, jaki dzieci spędzają w sieci, jak również chroni je przed dostępem do pornografii.  

Zobacz: UPC: 5 pakietów z Internetem GigaConnect i usługi komórkowe na 3 miesiące za darmo

Klienci, którzy wybiorą szybszy internet w opcjach do 500 Mb/s lub do 1 Gb/s w cenie odpowiednio 70 i 80 zł miesięcznie (również 3 pierwsze miesiące bez opłat) otrzymają TIDAL, który oferuje dostęp do muzyki w jakości premium na wielu urządzeniach.

Więcej rozrywki w pakietach z TV

Bezpieczny internet i GigaNagrywarka Standard oraz Cinemax HD zostały bez dodatkowych opłat dodane do pakietów Netii z TV Premium, w których za 80 zł miesięcznie (3 miesiące na start bez opłat) klienci otrzymują światłowodowy internet do 150 Mb/s oraz dostęp do ponad 100 kanałów TV i jednej z powyższych opcji TV Premium. 

Klienci, którzy wybiorą internet światłowodowy w opcjach do 300 Mb/s, do 500 Mb/s lub do 1 Gb/s, otrzymają dodatkowo dostęp do serwisu TIDAL.      

Z myślą o klientach, którym wystarcza podstawowa oferta telewizyjna, uzupełniona o serwisy VOD np. HBO GO, operator oferuje pakiet internet 300 Mb/s z TV na Start (94 kanały w tym 51 w HD) za 60 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc bez opłat). Również w tych pakietach Netia zapewnia darmową usługę Bezpieczny internet oraz GigaNagrywarkę Standard. Wybierając szybszy internet, klienci otrzymują TIDAL bez dodatkowych opłat.

Zobacz: GigaWyprzedaż w Netii: pakiety internetu do 1 Gb/s z usługami TV

Usługi w Netia Mobile

Wraz z zakupem usług Netii (internet i pakiety z TV) klienci mogą również dokupić m.in. usługi mobilne Netia Mobile w wariantach od 1 do 3 kart SIM i cenie od 20 do 60 zł miesięcznie. W najtańszej opcji otrzymujemy nielimitowane połączenia głosowe, SMS, MMS, 2 GB pakiet danych. 

Taryfa za 30 zł zapewnia 12 GB danych, a po wyczerpaniu pakietu prędkość spada do 1 Mb/s. Za drugą i trzecią kartę SIM z tą taryfą trzeba dopłacić po 15 zł miesięcznie. Na przenoszących numer czeka bonus w postaci 3 miesięcy bez opłat (standardowo jeden miesiąc).

Zobacz: Netia Super Vector - szybki Internet po miedzi
Zobacz: Cyfrowy Polsat: telewizja internetowa z dekoderem, a na start ponad 100 kanałów bez opłat przez trzy miesiące

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu