DAJ CYNK

GigaWyprzedaż w Netii: pakiety internetu do 1 Gb/s z usługami TV

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Netia ruszyła z GigaWyprzedażą pakietów szybkiego dostępu do internetu (do 1 Gb/s) z usługami TV oraz usługą Giganagrywarka. Operator przekonuje, że bestsellerem może być opcja: światłowodowy internet do 500 Mb/s z TV Na Start, Giganagrywarką i serwisem muzycznym TIDAL za 70 zł miesięcznie.

Oferta  wyprzedażowa Netii składa się m.in. z czterech nowych pakietów w cenach od 50 do 80 zł miesięcznie. Wspólnymi elementami pakietów są: szybki dostęp do internetu (nawet doi 1 Gb/s), usługa TV w wariancie Na Start (93 kanały w tym 50 w HD) oraz Giganagrywarka (w wariancie Mini lub Standard). Na start abonenci będą zwolnieni z opłat abonamentowych przez miesiąc.

Zobacz: Netia TV: grudniowe nowości i prezenty w ofercie telewizyjnej

Najtańszy zestaw w ramach GigaWyprzedaży to światłowodowy dostęp do internetu do 300 Mb/s z TV Na Start i Giganagrywarką Mini, który kosztuje 50 zł miesięcznie.

Za 10 zł miesięcznie więcej klienci otrzymają pakiet powiększony o Giganagrywarkę Standard, natomiast w abonamencie za 70 zł Netia zapewnia dodatkowo również dostęp do serwisu muzycznego TIDAL.

Najbardziej wymagający użytkownicy internetu za 80 zł miesięcznie będą mogli wyposażyć się w dostęp światłowodowy do 1 Gb/s, TV Na Start i TIDAL.  

Zobacz: lajt mobile: dodatkowe 15% do doładowań
Zobacz: Świąteczna promocja w Apple App Store

Nadal dostępne są też pakiety z TV premium (od 80 zł do 110 zł wraz z dostępem do internetu do 300 Mb/s), które w zależności od wariantu, zawierają m.in. kanały Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Canal+, czy HBO (z HBO GO). W ramach GigaWyprzedaży Netia dodała do wszystkich tych pakietów gratis usługę Giganagrywarka Standard, której regularna cena to 15 zł miesięcznie. Dodatkowo przez pierwsze 3 miesiące cena abonamentów to zero złotych.

Promocja obowiązuje do końca stycznia 2020 roku.

Zobacz: Promocja Huawei: raty 0% i oferty cenowe na zakończenie roku
Zobacz: Orange: poświąteczna wyprzedaż. Smartfony w obniżonych cenach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Netia

Przewiń w dół do następnego wpisu