DAJ CYNK

Netia TV: grudniowe nowości i prezenty w ofercie telewizyjnej

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

Netia TV święta przed telewizorem

Grudzień w ofercie telewizyjnej Netii to okno otwarte oraz premiery nowych kanałów i kultowych seriali. Wybrane programy będą dostępne bez dodatkowych opłat do 6 stycznia przyszłego roku.

Od 3 grudnia do 6 stycznia przyszłego roku użytkownicy usług telewizyjnych Netii mogą bez dodatkowych opłat oglądać 16 kanałów o zróżnicowanej tematyce: Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Baby TV, Nickelodeon, Nick Junior, Nick Toons Fox HD, Fox Comedy, National Geographic, National Geographic Wild, National Geographic People, Comedy Central, Comedy Central Family, Paramount Channel oraz Da Vinci Learning.

Zobacz: Wyniki Netii po 3Q2019 - ciąg dalszy poprawy rentowności spółki
Zobacz: Netia Endpoint Management - nowa usługa do zarządzania oraz zabezpieczania firmowych urządzeń mobilnych

Od 20 grudnia 2019 roku oferta kanałów TV Netii powiększy się o kolejne trzy pozycje. Do pakietu Seriale dołączą kanały CBS Reality i AMC, natomiast pakiet Kino zostanie wzbogacony o kanał CBS Europa. Nowe kanały również do 6 stycznia będą dostępne w tzw. oknie otwartym, czyli bez dodatkowych opłat.

Wikingowie w oknie otwartym

W najbliższy czwartek 5 grudnia od godziny 20:00 „odkodowany” zostanie kanał History, dzięki czemu wszyscy klienci Netii, którzy nie posiadają na stałe wykupionego dostępu do pakietu Wiedza i odkrycia (w jego skład wchodzi kanał History), będą mogli bez dodatkowych kosztów obejrzeć dwa premierowe odcinki 6. (finałowego) sezonu serialu „Wikingowie”.

Zobacz: CANAL+ i Netflix rozpoczynają współpracę w Polsce. Znamy szczegóły oferty!
Zobacz: Świąteczny prezent od Cyfrowego Polsatu i IPLI - ponad 20 dodatkowych kanałów TV

Serial "Wikingowie" ukazuje brutalny i tajemniczy świat nieustraszonych Wikingów. Stworzona przez Michaela Hirsta produkcja była wielokrotnie nagradzana, między innymi Satelitą za najlepszy serial dramatyczny, Złotą Szpulą za najlepszy montaż dźwięku i muzyki oraz IFTĄ za najlepszą scenografię i zdjęcia. Łącznie „Wikingowie” otrzymali 10 statuetek i 38 nominacji.

Wataha magnesem ofert pakietowych

Inna premiera to 3. sezon serialu "Wataha". Produkcji HBO (od 6 grudnia w HBO HD i HBO GO) jest dla Netii okazją do przypomnienia w komunikacji marketingowej o ofercie pakietowej z dostępem do HBO. W Netii światłowodowy dostęp do Internetu 300 Mb/s z HBO GO można kupić za 60 zł miesięcznie, natomiast pakiety Internet z TV z ponad 100 kanałami (w tym HBO HD z HBO GO) za 80 zł. Dodatkowo przez pierwsze 3 miesiące abonenci są zwolnieni z opłat abonamentowych.

Zobacz: Sprawdzamy EVOBOX STREAM – dekoder do telewizji internetowej
Zobacz: Ukraińska telewizja Megogo w Play

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Netia

Przewiń w dół do następnego wpisu