DAJ CYNK

CANAL+ i Netflix rozpoczynają współpracę w Polsce. Znamy szczegóły oferty!

Mieszko

Telewizja i VoD

CANAL+ oraz Netflix rozpoczynają dziś współpracę i przedstawiają ofertę, która w wygodny sposób łączy CANAL+ i Netflix w jednym pakiecie. Klienci, którzy skorzystają z oferty łączonej, będą mogli otrzymać dodatkowo dostęp do Netflixa nawet na 12 miesięcy w prezencie.

Zapowiadana już wcześniej, wspólna oferta CANAL+ i Netflix łączy w jednym pakiecie dostęp do seriali i filmów, sportu na żywo, produkcji własnych CANAL+ i Netflix, polskich i międzynarodowych hitów prosto z kina oraz technologii 4K.  

Zobacz: CANAL+ usunął z sieci prawie 2700 pirackich źródeł z odcinkami „Żmijowiska”
Zobacz: CANAL+ namawia na telewizję 4K i kusi telewizorami SONY

Netflix nawet na 12 miesięcy w prezencie

Ofertę łączoną CANAL+ i Netflix będzie można zamówić w Polsce w trzech pakietach.
W najbogatszym pakiecie Superpremium 4K z Netflix abonenci otrzymają dostęp do Netflixa Premium (odtwarzanie na 4 ekranach jednocześnie w jakości 4K) aż na 12 miesięcy w prezencie.

Abonenci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty, znajdą w pakiecie 180 kanałów telewizyjnych, w tym m.in. 10 kanałów z rodziny CANAL+, kanał CANAL+ 4K Ultra HD, kanały Polsat Sport Premium z meczami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA oraz dekoder 4K UltraBOX+ z wygodnym dostępem do usługi Netflix.

Superpremium 4K z Netflix będzie zawierał sport na żywo (m.in PKO Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, LaLiga i NBA), pełną ofertę Netflixa z filmami i serialami oraz hollywoodzkie i polskie hity prosto z kina dostępne dzięki umowom dystrybucyjnym CANAL+. 

Cena abonamentu z subskrypcją Netflix przez pierwsze 12 miesięcy wyniesie w promocji 139,99 zł/mies. (po 12 miesiącach 182,99 zł/mies.).

W pozostałych dwóch ofertach Comfort+ z CANAL+ i Netflix oraz Extra+ z CANAL+ i Netflix abonenci otrzymają od CANAL+ dostęp do Netflixa Standard (odtwarzanie na 2 ekranach jednocześnie w jakości HD) w prezencie na 6 miesięcy.

W pakietach abonenci znajdą odpowiednio 131 i 168 wyselekcjonowanych kanałów (w tym 10 kanałów CANAL+) w cenach 89,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 132,99 zł/mies.) oraz 99,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 142,99 zł/mies.).

Abonenci będą mogli w dowolnym momencie zmienić ofertę Netflixa z opcji Standard na Premium, za kwotę dodatkowych 9 zł/mies.

Oferty obowiązują przy umowach zawieranych na 24 miesiące.

Zobacz: CANAL+ kupił 70 proc. udziałów w Kino Świat
Zobacz: Zmiany w zarządzie Platformy CANAL+. Jacek Balicki zrezygnował z funkcji wiceprezesa

Usługa Netflix na dekoderze 4K UltraBOX+

Od 4 grudnia usługa Netflix będzie udostępniana na dekodery 4K UltraBOX+ w procesie automatycznej aktualizacji. Netflix na dekoderze 4K dostarczy abonentom dokładnie takich samych doświadczeń jak przy korzystaniu z serwisu na innych platformach. Sterowanie z poziomu pilota pozwoli dodatkowo na płynne i wygodne przełączanie się między telewizją na żywo a VOD. Jeśli dekoder obsługuje już aplikację Netflix, to będzie ona dostępna na kanale 222 lub w menu dekodera. Wsparcie dla kolejnych modeli dekoderów jest planowane w 2020 roku.

Zobacz: Netflix Originals - te filmy i seriale zobaczymy w grudniu
Zobacz: [Aktualizacja] Masz starszy smart telewizor Samsunga? W grudniu stracisz możliwość oglądania na nim Netflixa

Migracja, płatność i zasady

Abonenci CANAL+ będą mogli założyć nowe lub wykorzystać istniejące już konto Netflix w ofercie łączonej, zachowując wszystkie ustawienia i pełną historię konta Netflix.
Płatność za pakiet CANAL+ z Netflix będzie rozliczana na jednym rachunku CANAL+, więc nie jest wymagane podawanie dodatkowych metod płatności.

Netflix w pakiecie z CANAL+ oferuje również dokładnie te same funkcje, co samodzielne oferty Netflix. Abonenci CANAL+ będą mogli korzystać z Netflixa na wielu urządzeniach, tworzyć profile, pobierać treści offline na urządzenia mobilne i oglądać treści nawet na 4 ekranach (w tym dekoderze 4K UltraBOX+), bez reklam.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: CANAL+

Przewiń w dół do następnego wpisu