DAJ CYNK

Ukraińska telewizja Megogo w Play

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 5797

Ukraińska telewizja Megogo w Play

Play poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty najpopularniejszego serwisu wideo na Ukrainie – Megogo. Operator udostępnia go zarówno klientom abonamentowym, jak i użytkownikom ofert na kartę. Dzięki temu każdy Ukrainiec korzystający z usług Play może się poczuć choć trochę jak w domu.

Megogo oferuje bogatą kolekcję ponad 6 tys. filmów, seriali oraz bajek dla dzieci. Pozwala oglądać ulubione programy telewizyjne na żywo, użytkownik może wybierać spośród aż 60 kanałów w jakości Full HD, 4K, a nawet z HDR. To wszystko w jednej subskrypcji, z której korzystać można na 5 urządzeniach jednocześnie.

Zobacz5G Play - pierwsze szczegóły sieci w Trójmieście
Zobacz: Play zaczyna BLACK WEEK. Tańsze Galaxy A40 i Watch GT, tysiące nowych cen dla ponad 200 modeli

Mając telefon w Play, można łatwo aktywować serwis i doliczyć opłatę do rachunku za abonament lub opłacić ją ze środków na koncie w ofercie na kartę. Usługa jest dostępna w dwóch wariantach do wyboru:

  • 3,99 zł tygodniowo,

lub

  • 11,99 zł miesięcznie.

Na niezdecydowanych czeka niespodzianka – pierwsze 7 dni korzystania z serwisu jest bezpłatne. Pierwsza opłata zostanie naliczona 8 dnia od aktywacji. Subskrypcję można wyłączyć w każdym momencie.

Zobacz: Oferta łączona Canal+ z Netflixem będzie dostępna w Polsce od początku grudnia

Aktywacja jest bardzo prosta – wystarczy przejść proces aktywacji na stronie usługi – wpisać swój numer telefonu w PLAY i potwierdzić kodem PIN otrzymanym w SMS-ie i zaakceptować regulamin. Loginem jest numer telefonu w Play, a hasło do serwisu należy ustalić przy pierwszym logowaniu. Aby rozpocząć oglądanie, wystarczy pobrać aplikację ze Sklepu Google Play/App Store lub zalogować się na przeglądarce lub Smart TV.

Zobacz: Play uruchomi 5G na początku 2020 roku
Zobacz: Play Formuła Junior Box ze słuchawkami i płytami gratis

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: PLAY

Tagi: play
Przewiń w dół do następnego wpisu