DAJ CYNK

lajt mobile: dodatkowe 15% do doładowań

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4704

Dziś ruszyła kolejna i wciąż mikołajowa promocja doładowań w sieci lajt mobile. Do doładowań numerów #na_kartę operator dorzuca 15% ich wartości gratis. Jakie warunki trzeba spełnić?

Sieć pozostaje jeszcze w świątecznym, mikołajowym nastroju, a jej nowa promocja nosi nazwę "#lajtowyMikołaj + 15%". Oferta obowiązuje od 27 grudnia 2019 r., a kończy się 29 grudnia 2019 r. Na czym polega? Do wszystkich doładowań numerów lajt mobile #na_kartę za minimum 10 zł i maksymalnie 500 zł sieć dorzuca 15% ich wartości gratis. Co jednak ważne, doładowania muszą być zrealizowane przez stronę www.lajtmobile.pl.

Zobacz: lajtDUET MEGA w lajt mobile do końca roku za 69,99 zł
Zobacz: [Aktualizacja] Niezdecydowany Lajt Mobile: pakiet internetowy 300 GB jednak za 35 zł

W tabeli poniżej znajduje się dokładny wykaz zdobytych bonusów.  

Bonus trafi na główne konto maksymalnie w ciągu trzech dni roboczych i będzie można go wykorzystać na wszystkie usługi poza usługami premium. O wpłynięciu bonusu abonent zostanie poinformowany wiadomością SMS. Termin ważności środków z bonusu jest zależny od kwoty doładowania podstawowego, będącego podstawą naliczenia bonusu. Każde doładowanie w promocji na kwotę min 10 zł brutto przedłuża okres ważności dla usług wychodzących i przychodzących na koncie użytkownika na okres 365 dni.

Zobacz: REGULAMIN PROMOCJI NA DOŁADOWANIA "#lajtowyMikołaj + 15%"
Zobacz: Akcja Zima w Orange. Pomarańczowy operator wzmocnił monitoring sieci w miejscowościach turystycznych
Zobacz: Play wspiera WOŚP – przekaż swoje kciuki w aplikacji Play24

Przewiń w dół do następnego wpisu