DAJ CYNK

[Aktualizacja] Niezdecydowany Lajt Mobile: pakiet internetowy 300 GB jednak za 35 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10122

Lajt Mobile 300 GB - obniżka ceny z 39,99 zł do 35 zł

Lajt Mobile obniża cenę najbogatszej taryfy internetowej. Cena pakietu 300 GB spadła z 39,99 zł do 35 zł, choć ta wyższa została ustalona zaledwie kilkanaście dni temu.

Pod koniec października pisaliśmy, że Lajt Mobile zwiększa ilość dostępnych gigabajtów w najdroższej taryfie internetowej do 300 GB (z tego 200 GB w nocy, między godziną 1:00 i 8:00), czemu towarzyszył wzrost ceny z 35 zł do 39,99 zł. Wirtualny operator postanowił jednak przywrócić niższą cenę, ogłaszając jej obniżkę z 39,99 zł do 35 zł.

Zobacz: Więcej Internetu w najdroższych taryfach lajt mobile, ale za wyższą cenę
Zobacz: lajt mobile: No Limit + 300 GB w ofercie lajtDUET XL

Pakiet 100/200 GB możliwy jest do wykorzystania w kraju. Limit w roamingu na terenie Unii Europejskiej wynosi 2,95 GB, zgodnie z Polityką Uczciwego Korzystania. Korzystanie z limitu GB w roamingu UE pomniejsza podstawowy pakiet krajowy.

Zobacz: Cennik i regulamin oferty specjalnej "Gigabajty na lajcie"

Aktualizacja

Wysłaliśmy do Lajt Mobile zapytanie, skąd tak szybka decyzja o obniżeniu ceny najdroższego pakietu internetowego, która dopiero co została podniesiona. Oto odpowiedź, którą otrzymaliśmy:

- Decyzja wynika ze szczegółowych analiz rynku, jakich dokonuje lajt mobile, po wprowadzaniu zmian ofertowych. W ich zakresie jest przede wszystkim badanie zachowań konsumentów, w ramach poszczególnych promocji, rozpatrywanie zachowań konsumentów i ryzyk z tym związanych. Jednocześnie jest to powiązane z reakcją rynku na poszczególnie zmiany, jakie wprowadza lajt mobile,  w tym szczególnie na komunikaty zwrotne od potencjalnych klientów, którzy dalej oczekują najwyżej jakości usług z niską ceną. Naszym celem jest zapewnienie takich usług,  w dążeniu do zaspokojenia potrzeb konsumentów, szczególnie na duże pakiety daty z opłatą, która ich satysfakcjonuje i umową, która nie jest długotrwałym zobowiązaniem.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Lajt Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu