DAJ CYNK

T-Mobile udostępnia za darmo Microsoft Office 365 E1 i inne narzędzia do pracy zdalnej

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile udostępnia za darmo Microsoft Office 365 E1 i inne narzędzia do pracy zdalnej

W dniach, gdy zdalna praca staje się nie tylko ułatwieniem, ale i koniecznością, wrasta zapotrzebowanie na sprawne narzędzia, które ją ułatwią. Z myślą o tym, T-Mobile zapewnia firmom uzyskanie darmowej licencji Microsoft Office 365 i Teams. Daje także możliwość korzystania z telefonicznego systemu telekonferencyjnego oraz wspiera wdrożenie tych rozwiązań w przedsiębiorstwach.

Zobacz: Happy Fridays w T-Mobile: 10 GB dodatkowego Internetu

Wiele firm zdecydowało się zastąpić tradycyjne spotkania telekonferencjami, inne starają się w jak największych stopniu korzystać z pracy zdalnej. Operator T‑Mobile Polska uruchomił specjalną stronę internetową:

na której umożliwia uzyskanie licencji na oprogramowanie Microsoft, skorzystanie z darmowego systemu telekonferencyjnego operatora oraz zapoznanie się z materiałami edukacyjnymi nt. wdrażania pracy zdalnej w firmie.

Pierwszym z elementów, które zostały oddane do dyspozycji przedsiębiorców, jest możliwość bezpłatnego uzyskania pełnoprawnej 6-miesięcznej licencji na oprogramowanie Microsoft Office 365 E1. Wystarczy zgłosić chęć otrzymania licencji, a konsultanci T‑Mobile skontaktują się z przedstawicielem firmy i dopełnią formalności aktywacyjnych. 

Zobacz: T-Mobile: zmiany w obciążeniu sieci
Zobacz: Abonament T-Mobile: Zapłać kartą VISA w aplkacji, dostaniesz 6 GB internetu

Na stronie można znaleźć także zestaw materiałów edukacyjnych przygotowanych przez ekspertów T‑Mobile oraz Microsoft, pokazujących jak szybko i skutecznie wdrożyć Office 365 w firmie.

Drugim pakietem dostępnym za pośrednictwem strony jest oprogramowanie Microsoft Teams, wchodzące w skład pakietu Office, jednak dostępne tu w wersji freemium bez konieczności aktywacji jako osobny produkt. Aplikacja umożliwia między innymi przeprowadzanie konferencji audio i wideo, przechowywanie plików i udostępnianie ich zespołom. Osoby zainteresowane skorzystaniem z tego rozwiązania mogą również pobrać za pośrednictwem strony materiały edukacyjne, podpowiadające jak wdrożyć w firmie aplikację Teams i zorganizować za jej pomocą pracę zdalną.

Zobacz: Wspólna aplikacja Microsoft Office na Androida obsługuje też telefony z dwoma ekranami
Zobacz: Wspólna aplikacja Microsoft Office pojawia się oficjalnie też na iOS

Witryna przygotowana przez T-Mobile zawiera informacje, jak skorzystać z usługi telekonferencji dostarczanej przez operatora, dostępnej pod numerem 608608608. Usługa telekonferencji dostępna jest dla klientów wszystkich operatorów. T‑Mobile nie pobiera żadnych opłat za zamówienie i zestawienie konferencji za jego pomocą, a użytkownicy usługi w przypadku planów nielimitowanych nie ponoszą także żadnych opłat za połączenie.

Zobacz: T-Mobile Cyber Guard to wyjątkowa ochrona „made in Poland”
Zobacz: Wyniki T-Mobile Polska za 4Q2019 - coraz więcej klientów, budowa usług konwergentnych

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu