DAJ CYNK

T-Mobile: 7 GB Internetu na 7 dni za darmo dla klientów ofert na kartę i Mix oraz Heyah na kartę

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14733

T-mobile na kartę, Mix, Heyah na kartę, 7 GB, 7 dni, za darmo

T-Mobile ponownie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, którzy z powodu koronawirusa muszą pozostać w domach. Tym razem magentowy operator przygotował darmowy pakiet 7 GB Internetu, z którego mogą korzystać wszyscy użytkownicy ofert na T-Mobile na kartę, T-Mobile Mix i Heyah na kartę.

W ostatnich dniach Polacy częściej i chętniej korzystają z dobrodziejstw Internetu. Nie wychodząc z domów pracują, robią zakupy, oglądają filmy i seriale oraz słuchają koncertów. Dodatkowe gigabajty są więc dla wielu z nich na wagę złota. Dlatego od dzisiaj wszyscy klienci ofert T‑Mobile na kartę, T-Mobile Mix oraz Heyah na kartę mogą odebrać bezpłatną paczkę danych o wielkości 7 GB ważną przez 7 dni.

Zobacz: Lutowe wyniki speedtestu: T-Mobile zdecydowanie prowadzi w kategorii LTE
Zobacz: T-Mobile na kartę: 10 GB za każde doładowanie. Hulaj do końca roku
Zobacz: Promocje „z okazji” koronawirusa

Dzięki dodatkowym gigabajtom klienci magentowego operatora będą mogli przez tydzień swobodnie korzystać z niezbędnych aplikacji i komunikatorów, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Aby aktywować pakiet, wystarczy wysłać odpowiedź SMS-a o treści TAK na jeden z poniższych numerów:

  • T‑Mobile na kartę – 80401,
  • T‑Mobile Mix – 80404,
  • Heyah na kartę – 80402.

Promocja rozpoczyna się 25 marca i potrwa przez 7 dni, do 1 kwietnia tego roku. Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie dla usług T-Mobile na kartę i Mix oraz w regulaminie dla oferty Heyah na kartę.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu