DAJ CYNK

Advoider Lite - aplikacja dla tych, co nie lubią reklam, za darmo na 6 miesięcy

Marian Szutiak

Aplikacje

Advoider Lite aplikacja za darmo

Advoider Lite to aplikacja, która informuje o rozpoczęciu, zakończeniu i prognozowanym czasie trwania reklam w telewizji, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Od 26 marca narzędzie to będzie dostępne za darmo dla wszystkich użytkowników - wcześniej, po 14-dniowym okresie próbnym, trzeba było wykupić miesięczną, trzymiesięczną lub półroczną subskrypcję.

Od 26 marca 2020 roku na wszystkich użytkowników aplikacji mobilnej Advoider Lite czeka niespodzianka. W ramach akcji #wDomuPrzedTV, dostęp do jej pełnej wersji będzie darmowy przez okres 6 najbliższych miesięcy.  

– W dobie obecnie panującego kryzysu epidemiologicznego oraz obostrzeń z nim związanych, postanowiliśmy, że na czas kilku kolejnych miesięcy aplikacja Advoider Lite będzie bezpłatna. Zależy nam, aby każda osoba posiadająca smartfon z systemem operacyjnym iOS lub Android mogła bez żadnych przeszkód z niej korzystać. Niezależnie od tego czy będzie miała z aplikacją kontakt po raz pierwszy czy używa jej na co dzień. Zdajemy sobie sprawę, że następne tygodnie większość z nas spędzi w zaciszu własnego domu, często przed telewizorem. Dlatego jeżeli możemy w jakikolwiek sposób umilić i ułatwić ten czas, chcemy to zrobić.

– powiedział Grzegorz Pych, CEO QDIQO

Zobacz: Koniec reklam w telewizji. Wystarczy Advoider
Zobacz: Samsung odstąpił czas reklamowy w Warszawie instytucjom publicznym

Jak skorzystać z akcji #wDomuPrzedTV?

Osoby, które nie korzystały dotąd z aplikacji Advoider Lite, powinni wykonać następujące kroki:

  • Pobrać aplikację Advoider Lite ze sklepu App Store (iOS) lub Google Play (Android).
  • Na ekranie trybu pracy aplikacji trzeba wybrać opcję „Zarejestruj się” i uzupełnić wszystkie pola wymagane podczas rejestracji. Dane potwierdzamy przyciskiem „Zapisz”.
  • W kolejnym kroku należy kliknąć w „Menu” aplikacji w zakładkę "Pomoc". W formularzu kontaktowym podajemy swoje dane, a w treści zgłoszenia wpisujemy: #wdomuprzedTV i klikamy przycisk „Wyślij”.
  • W ciągu maksymalnie 48 godzin nastąpi aktywacja subskrypcji.

Podobnie wygląda sytuacja u osób, które na co dzień korzystają z aplikacji. W tym wypadku wystarczy, że użytkownik wejdzie do „Menu” Advoider Lite, kliknie w zakładkę "Pomoc", a następnie w formularzu kontaktowym poda swoje dane oraz w treści zgłoszenia wpisze: #wdomuprzedTV.

– Wszystkie osoby, które wykupiły dostęp do aplikacji Advoider Lite, również będą mogły skorzystać z promocji. Po zgłoszeniu chęci udziału w akcji ich subskrypcja zostanie zawieszona, a następnie po zakończeniu bezpłatnego okresu, aktywowana dalej.

– dodał Grzegorz Pych

Aplikacja mobilna Advoider Lite oferuje:

  • powiadomienia o rozpoczęciu, zakończeniu oraz prognozowanym czasie trwania reklam na obserwowanych kanałach, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu,
  • listę ponad 30 monitorowanych stacji TV,
  • możliwość “obserwowania” wielu kanałów jednocześnie,
  • aktualny program TV wraz z opisami dla ponad 200 stacji (Electronic Program Guide),
  • przypomnienia o ulubionych filmach, serialach czy teleturniejach,
  • informacje o powtórkach oraz nowych odcinkach ulubionych programów TV.

Advoider Lite zrzut ekranu

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.advoider.pl.

Zobacz: SafeSafe: darmowa aplikacja do oceny ryzyka infekcji COVID-19 i profilaktyki w czasach pandemii
Zobacz: Aplikacja "Kwarantanna domowa" to strzał w dziesiątkę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: QDIQO

Przewiń w dół do następnego wpisu