DAJ CYNK

[Aktualizacja] #Zostańwdomu z siecią Play. Fioletowi dają bezpłatny pakiet 10 GB

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Play #zostańwdomu 10 GB bezpłatny pakiet

W odpowiedzi na aktualną sytuację w kraju i akcję #zostańwdomu, operator sieci Play przygotował dla swoich klientów dodatkowy, bezpłatny pakiet internetowy o wielkości 10 GB. Z promocji mogą skorzystać zarówno abonenci indywidualni, jak i biznesowi.

Klienci ofert abonamentowych Play mogą od dziś (19 marca) aktywować dodatkowy pakiet internetowy 10 GB. Dzięki temu spędzając czas w domu mogą oni kontaktować się z rodziną, przyjaciółmi oraz w zaistniałych okolicznościach zdalnie kontynuować aktywność zawodową.

Zobacz: Usługa "Zapłać z Play" dostępna dla subskrybentów Wyborcza.pl
Zobacz: Play: transmisja danych wzrasta o 40%, ograniczenia pracy salonów

Jak odebrać bezpłatne 10 GB?

Aby uruchomić bezpłatny pakiet, wystarczy zalogować się na swoje konto w aplikacji Play24, przejść do sekcji „Pakiety” i wybrać nową, darmową opcję. O przyznaniu pakietu użytkownik zostanie poinformowany powiadomieniami i/lub za pomocą wiadomości SMS. Pakiet można włączyć również przez stronę internetową 24.play.pl w zakładce „Usługi i pakiety”.

Bezpłatny pakiet internetowy 10 GB można uruchomić do 31 marca 2020 roku i będzie on ważny przez 14 dni od momentu aktywacji.

AKTUALIZACJA:

Play po raz kolejny przyznał pakiet 10 GB – jest przeznaczony dla osób z abonamentem (również dla firm) oraz dla osób  korzystających z oferty MIX. Zasady są takie same jak poprzednio, z oferty można skorzystać do końca kwietnia.

Zobacz: Plus i Cyfrowy Polsat: nowe bonusy w ramach akcji #zostańwdomu
Zobacz: Promocje „z okazji” koronawirusa

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play