DAJ CYNK

Usługa "Zapłać z Play" dostępna dla subskrybentów Wyborcza.pl

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Po sieci Orange także i użytkownicy Playa mogą teraz skorzystać z ułatwionej subskrypcji serwisu Wyborcza.pl. Od dziś abonenci fioletowego operatora mogą zapłacić za prenumeratę cyfrową Gazety Wyborczej razem z rachunkiem za telefon. 

Zobacz: Orange i Wyborcza.pl - dwie opłaty na jednym rachunku. Miesiąc za 0 zł

Dzięki nowej metodzie płatności na Wyborcza.pl klienci Play będą mogli dodać opłatę za subskrypcję cyfrowych treści dziennika do swojego rachunku za telefon komórkowy. W tym celu wystarczy wskazać opcję "Zapłać z Play" podczas zakładania konta bezpośrednio na stronie Wyborcza.pl/play i przejść krótki proces weryfikacji. 

Zobacz: Za bilet „Zapłać z Play” w aplikacji moBiLET
Zobacz: Zapłać z Play teraz także na platformie CHILI

Dzięki usłudze "Zapłać z Play" abonenci sieci mogą aktywować prenumeratę cyfrową Gazety Wyborczej bez przekazywania informacji o swojej karcie płatniczej czy kredytowej. 

Na start współpracy Wyborcza.pl przygotowała specjalną promocję dla klientów Play, dzięki której abonenci tej sieci otrzymają miesięczny dostęp do treści Wyborcza.pl w prezencie.

Z opcji "Zapłać z Play" może skorzystać każdy klient mający numer w Play na abonament. Całość działa analogicznie, jak usługa  "Dolicz do rachunku Orange" w pomarańczowej sieci.

W 2019 r. liczba prenumerat cyfrowych na Wyborcza.pl przekroczyła 200 tys., co stanowi alternatywę dla malejącej sprzedaży papierowych wydań dziennika. 

Zobacz: Play: transmisja danych wzrasta o 40%, ograniczenia pracy salonów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News