DAJ CYNK

Za bilet „Zapłać z Play” w aplikacji moBiLET

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7207

Zapłać z Play w aplikacji moBiLET

Play we współpracy z moBiLET i Mobiltek wprowadził rozwiązanie, dzięki któremu abonenci fioletowej sieci nie będą musieli szukać kiosku, parkometru i drobnych, aby kupić bilet. Dzięki usłudze „Zapłać z Play” w aplikacji moBiLET nie jest konieczne posiadanie konta w banku ani karty płatniczej.

Z zakupu biletów komunikacji miejskiej i parkowania w aplikacji moBiLET klienci Play na abonament mogą korzystać w blisko 100 największych miastach w Polsce. Usługa nie jest dostępna dla klientów ofert pre-paid.

Zobacz: PLAY HOMEBOX TV - telefon, internet, TV oraz prezenty na start w nowej ofercie
Zobacz: Magdalena Cielecka dołącza do Play

Żeby skorzystać z usługi, należy pobrać aplikację moBiLET ze sklepu Google Play lub App Store i założyć w niej konto. Następnie trzeba skonfigurować usługę „Zapłać z Play” wybierając w ustawieniach opcję „Płać z komórką”. Wystarczy podać numer w Play na abonament i zatwierdzić dodanie metody płatności kodem wysłanym SMS-em. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie ustawienia opcji „Płać z komórką” jako domyślnej metody płatności. Po zakończeniu konfiguracji pozostaje już tylko wybór biletu w wybranym mieście i zatwierdzenie zakupu  jednym kliknięciem. Zakupiony bilet będzie widoczny w zakładce „Historia biletów” do ewentualnej kontroli.

Zobacz: Usługa „Zapłać z Play” dostępna na urządzeniach Huawei
Zobacz: LTE sieci Play trafia do kolejnych miejscowości

Parkowanie z aplikacją moBiLET jest równie proste. Przed pierwszym skorzystaniem należy dodać w aplikacji numer rejestracyjny pojazdu. Aby zaparkować swoje auto w strefie płatnego parkowania, należy wybrać miasto oraz czas postoju. Jedyne co jest niezbędne, to oznakowanie pojazdu, aby strażnik miejski sprawdził, że parkowanie jest opłacone przez aplikację. Winietę do oznakowania samochodu można pobrać i wydrukować ze strony mobilet.pl lub play.pl. 

Oprócz potwierdzenia w aplikacji zakup każdego biletu będzie potwierdzony SMS-em, a historia transakcji znajdzie się w aplikacji Play24. Opłaty pojawią się następnie na rachunku Play w sekcji opłaty pobrane na rzecz osób trzecich i zostaną opłacone razem z abonamentem. Wydatki są chronione limitem miesięcznym do wysokości 800 zł.

Zobacz: LTE sieci Play trafia do kolejnych miejscowości
Zobacz: Play: nowa oferta BIZNES BOX PRO

Ankieta
18%
40%
19%
8%
15%

Wszystkich głosujących: 254

Źródło ankiety: Za bilet „Zapłać z Play” w aplikacji moBiLET

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu