DAJ CYNK

Usługa „Zapłać z Play” dostępna na urządzeniach Huawei

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8885

Klienci sieci Play mogą już korzystać z usługi „zapłać z Play” na smartfonach lub tabletach Huawei. Oferuje ona możliwość bezpiecznego i wygodnego płacenia za usługi mobilne chińskiego producenta. 

"Zapłać z Play” pozwala m. in. na dokupienie dodatkowej przestrzeni w Chmurze Huawei czy dokonania płatności w grze pobranej z oficjalnego sklepu z aplikacjami Huawei - AppGallery. Koszt zakupu usługi czy zakupów w aplikacjach dodawany jest do miesięcznego rozliczenia użytkownika z operatorem. 

Zobacz: Do usługi "Zapłać z Play" dołącza Xbox oraz nowa promocja z Google Play
Zobacz: Rabat do 500 zł na smartfon w PLAY HOMEBOX

Z usługi „Zapłać z Play” mogą korzystać klienci operatora, jako z alternatywy dla płatności kartą. Sam proces skorzystania z opcji „Zapłać z Play” jest prosty. W pierwszym kroku należy wejść w Ustawienia urządzenia oraz stworzyć konto Huawei ID, podając swój adres e-mail lub numer telefonu oraz hasło. 

Zobacz: Play chwali się rozbudową zasięgu własnej sieci LTE o kolejne miejscowości
Zobacz: Promocja: zegarki Huawei nawet do 200 zł taniej

Po zalogowaniu się przez swoje konto Huawei ID należy przejść do zakładki Płatność i Zakupy, a następnie wybrać „Płatność mobilną” (przy kolejnych zakupach usług mobilnych Huawei można wybrać tę lub inną formę płatności). Prywatne dane użytkowników nie są udostępniane podmiotom zewnętrznym, co czyni tę formę płatności szybką i bezpieczną.

Zobacz: Po podpisaniu deklaracji w sprawie 5G: chińska ambasada w Polsce ostro o polityce USA
Zobacz: Deklaracja Polski i USA w sprawie 5G - oświadczenie firmy Huawei

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu