DAJ CYNK

Do usługi "Zapłać z Play" dołącza Xbox oraz nowa promocja z Google Play

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3368

Podczas tegorocznych targów PGA, operator sieci Play promował usługę “Zapłać z PLAY”, która umożliwia dokonywanie płatności za treści cyfrowe ze sklepów Google i Microsoft w ramach systemu Direct Billing. W ramach akcji promocyjnej nowi użytkownicy mogą otrzymać do 15 zł zwrotu za pierwsze zakupy w sklepie Google Play

Direct Billing to metoda płatności za usługi polegająca na tym, że należna kwota jest doliczana do rachunku telefonicznego i może być uregulowana razem nim. Rozwiązanie to powinno być wygodne dla osób nieposiadających kart kredytowych oraz nieużywających innych, bezgotówkowych form płatności. W 2013 roku sieć Play uruchomiła tę formę płatności, umożliwiając jej używanie w sklepie Google Play.  została ona uruchomiona w Polsce po raz pierwszy przez sieć PLAY i umożliwiała rozliczanie płatności w sklepie Google Play.

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Microsoft, od teraz wszyscy klienci z abonamentem w sieci Play mogą korzystać z usługi “Zapłać z Play” w sklepie Microsoftu. Umożliwia ona doliczanie do abonamentu telefonicznego opłat za zakupione gry i aplikacje dla konsoli Xbox One i komputerów PC z Windowsem 10 oraz rozliczanie abonamentów Xbox Game Pass i Xbox Live Gold. Wszystkie wydatki w ramach usługi są chronione miesięcznym limitem w wysokości 800 zł, a każda z transakcji wymaga potwierdzenia hasłem do konta Microsoft. Jak zapewnia operator, gwarantuje to pełne bezpieczeństwo oraz kontrolę nad finansami. Z raz skonfigurowanej usługi można korzystać na wielu urządzeniach, co ma zapewnić dodatkową wygodę.

Kwoty wydane poprzez “Zapłać z Play” nie pomniejszają limitu na usługi telekomunikacyjne. Każdy z użytkowników może w dowolnej chwili sprawdzić kwotę pozostałą do wydania w danym cyklu poprzez serwis PLAY24 lub kontaktując się z Play pod numerem *500.

Promocja

Każdy z użytkowników, który uruchomi usługę “Zapłać z Play” i dokona pierwszych zakupów w sklepie Google Play w ramach tej usługi, otrzyma do 15 zł zniżki.

Szczegółowe informacje o usłudze oraz promocji znajdują się pod adresami www.play.pl/uslugi/zaplac-z-play oraz www.play.pl/uslugi/dopisz-do-rachunku-play.
 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu