DAJ CYNK

Magdalena Cielecka dołącza do Play

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12214

Magdalena Cielecka dołącza do Play

W nowej odsłonie kampanii Play promującej ofertę PLAY HOMEBOX TV występuje duet, któremu niezmiernie bliskie są telewizja i film. W towarzystwie Kuby Wojewódzkiego – związanego już od kilku lat z operatorem, po raz pierwszy pojawia się także Magdalena Cielecka – znana aktorka filmowa i teatralna. Zaproszona przez Kubę do wspólnego udziału w kampanii dołącza do grona ambasadorów – gwiazd Play.

Magdalena Cielecka i Kuba Wojewódzki będą w najbliższym czasie zachwalać zalety oferty PLAY HOMEBOX TV. Na początek operator przygotował dwa spoty, w których ambasadorowie marki toczą słowne gierki z podtekstami.

Zobacz: PLAY HOMEBOX TV - telefon, internet, TV oraz prezenty na start w nowej ofercie
Zobacz: Usługa „Zapłać z Play” dostępna na urządzeniach Huawei

W spotach występują także się także dobrze znani z niemal każdej prezentacji Playa - Basia i Maciek. Nowe filmiki można obejrzeć poniżej, a emitowane będą w telewizji i internecie. Ta sama para celebrytów pojawi się także na w innych formach reklam wizualnych.

Zobacz: Play: nowa oferta BIZNES BOX PRO
Zobacz: W nocnej wyprzedaży Play tym razem Nokia 5.1 Plus

Kuba Wojewódzki jest twarzą Play do 2012 roku, z kolei Magdalena Cielecka pojawia się w reklamie Play po raz pierwszy.

Co sądzicie o udziale Magdaleny Cieleckiej w  kampaniach Play? Pod filmikami znajduje się ankieta - zachęcam do wyrażenia swojego zdania.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu