DAJ CYNK

PLAY HOMEBOX TV - telefon, internet, TV oraz prezenty na start w nowej ofercie

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8732

Play wprowadza nową ofertę PLAY HOMEBOX TV.

Play wprowadza nową ofertę PLAY HOMEBOX TV. To pakiet, który obejmuje nielimitowane usługi komórkowe, szybki internet i rozrywkę TV - całość w cenie od 60 zł miesięcznie. Na start Play przygotował także prezenty i rabaty na najnowsze smartfony, nawet do 500 zł. Od dzisiaj można również zobaczyć nową kampanię operatora promującą ofertę, w której główną rolę kobiecą, u boku Kuby Wojewódzkiego, gra Magdalena Cielecka, powiększając tym samym grono ambasadorów - gwiazd Play.

Nowy pakiet, który już dziś wchodzi do oferty Play, to połączenie trzech najbardziej popularnych usług. Pierwszą z nich jest abonament komórkowy. W pakiecie PLAY HOMEBOX TV klienci będą mogli korzystać z nielimitowanych połączeń, wiadomości SMS i MMS oraz szybkiego internetu w swoim smartfonie, gdzie do wykorzystania jest aż 40 GB transferu danych w pełnej prędkości. 

Zobacz: LTE sieci Play trafia do kolejnych miejscowości
Zobacz: Rabat do 500 zł na smartfon w PLAY HOMEBOX

Co więcej, razem z aktywacją numeru, użytkownik otrzyma darmowy, półroczny dostęp do platformy TIDAL. Oprócz tego operator przewidział zniżkę na smartfony m.in. Huawei P20 Pro, Xiaomi Mi 9T, Samsung Galaxy Note10 w wysokości 500 zł dla osób decydujących się na wybór oferty DUET lub RODZINA.

Dzięki połączeniu usług w nowej ofercie PLAY HOMEBOX TV, klienci Play będą mogli korzystać z szybkiego internetu mobilnego. W ofercie otrzymają pakiet nielimitowanych gigabajtów, z czego aż 150 GB z pełną prędkością, a w promocji mogą też wybrać w prezencie dodatkowy pakiet 50 GB miesięcznie.

Zobacz: Play: nowa oferta BIZNES BOX PRO
Zobacz: Play chwali się rozbudową zasięgu własnej sieci LTE o kolejne miejscowości

TV BOX – domowe centrum rozrywki

W pakiecie klient otrzymuje także TV BOX wraz z dostępem do filmów, seriali i programów na żądanie, a także tradycyjnych kanałów telewizyjnych. Urządzenie działające pod kontrolą systemu Android TV pozwala korzystać z dodatkowych aplikacji m.in. Netflix, HBO GO, YouTube, Ipla, Player, TVP VOD

Cena pakietu PLAY HOMEBOX TV obejmuje dostęp do 33 kanałów telewizyjnych w tym: Comedy Central, Fox, Fox Comedy, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, kanałów z rodziny National Geographic, History, TNT i innych. Po podłączeniu urządzenia do anteny telewizji naziemnej lub gniazda kablówki lista zostanie rozszerzona o podstawowe kanały z naziemnej telewizji cyfrowej.

Zobacz: Magdalena Cielecka dołącza do Play

W ofercie PLAY NOW TV można oglądać filmy i seriale na żądanie oraz programy do 7 dni po ich emisji, a także nagrywać je w chmurze udostępnianej przez Play.

Serwisy i pakiety obejmujące dodatkowe kanały można włączać i wyłączać w dowolnym momencie, bez zobowiązań. Jeden z pakietów: HBO GO, Sport, Kids lub Extra klienci otrzymują w prezencie na cały okres trwania umowy. W aplikacji Netflix na TV BOX jest możliwość założenia konta w serwisie i dodania opłaty za niego do rachunku Play. Można także zalogować się na już posiadane konto.

Zobacz: Oferta Play Now rozszerza się o 4 nowe kanały
Zobacz: PLAY NOW rozszerza ofertę o kanały NBCUniversal – SCI FI, 13 Ulicę i E! Entertainment Television

PREZENTY na start

Play przygotował dla użytkowników nowej oferty dodatki na cały okres trwania umowy. W ofercie powitalnej pojawił się dodatkowy pakiet internetu mobilnego oraz pakiety telewizyjne. Oznacza to, że każdy, kto zdecyduje się skorzystać z propozycji PLAY HOMEBOX TV, będzie miał do wyboru jeden z prezentów:

  • ekstra 50 GB miesięcznie  na karcie do Internetu,
  • pakiet kanałów HBO wraz z HBO GO
  • pakiet SPORT z kanałami Eleven Sports
  • pakiet KIDS z ofertą programów dla dzieci,
  • pakiet EXTRA z szeroka ofertą kanałów rozrywkowych.

Cena wersji PLAY HOMEBOX TV dla jednego użytkownika (opcja SOLO) to 100 zł miesięcznie. Oferta dostępna jest także w wersji DUET (dla dwóch użytkowników) w cenie 75 zł/os oraz RODZINA (dla 3 użytkowników) już za 60 zł/os. Czwarta i kolejna osoba zapłacą jedynie 50 zł miesięcznie.

Play wprowadza nową ofertę PLAY HOMEBOX TV

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: PLAY

Źródło tekstu: PLAY

Przewiń w dół do następnego wpisu