DAJ CYNK

Play: nowa oferta BIZNES BOX PRO

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13591

Sieć Play ruszyła dziś z nową ofertą dla małych i średnich firm - BIZNES BOX PRO. Poza numerem z rozmowami do każdego jej wariantu dodawane są gigabajty do wykorzystania w internecie. Wraz z kartami SIM do telefonu klienci otrzymają po 40 GB danych z pełną prędkością, a z kartami na internet do biura - aż 300 GB szybkiej transmisji. Po wykorzystaniu tych paczek dalej można korzystać z internetu z prędkością do 1 Mbps. W ofercie są także nielimitowane połączenia i SMS-y w Polsce oraz w roamingu UE. Operator dodaje także 250 minut miesięcznie na rozmowy międzynarodowe do krajów Unii Europejskiej.

Aby ułatwić zarządzanie połączeniami w firmie, w ofercie znalazł się też dostęp bez dodatkowych opłat do usługi Wirtualna Centralka – dzięki niej można łatwo przygotować i wdrożyć komunikat powitalny, inteligentne przekierowanie połączeń, wirtualną recepcję czy nagrywanie rozmów.

Zobacz: Usługa „Zapłać z Play” dostępna na urządzeniach Huawei
Zobacz: LTE sieci Play trafia do kolejnych miejscowości

Ważne: wszystkie ceny podawane przy ofertach PLAY dla Firm to ceny netto.

W BIZNES BOX PRO można mieć nawet 29 kart SIM. Przy jednej miesięczny koszt to 70 zł, dwóch – 100 zł a trzech – 130 zł. Kolejne 5 kart będzie kosztować po 25 zł, a od 9 karty opłata za każdą wyniesie 20 zł. Więcej informacji w tabelce:

Jako alternatywę, również z dodatkowym internetem do biura, Play proponuje BIZNES BOX. Tutaj pakiety internetu wynoszą odpowiednio 30 GB na każdej z kart SIM do rozmów oraz 150 GB na dedykowanej karcie internetowej. W tym przypadku za jedną kartę SIM opłata to 55 zł, za dwie – 85 a za trzy – 110 zł. Kolejne 5 kart wiąże się z miesięczną opłatą po 20 zł a od 9 – 15 zł za każdą dodatkową.


 

Zobacz: Wyniki Play za 2Q2019 - rekordowa EBITDA
Zobacz: Play: na 5G jeszcze poczekamy, ale wizja jest ciekawa. A już dziś kolejne wyłączenia roamingu

Jako trzecią opcję operator przygotował BIZNES START, czyli ofertę, w której paczka na kartach to 17 GB. Pierwsza karta wiąże się z opłatą miesięczną 40 zł, dwie – 65 zł a trzy – 90 zł. Kolejne 5 kart to po 20 zł każda a od 9 w górę – po 15 zł za sztukę.


Ale to nie koniec! Wybierając BIZNES BOX PRO z 2 kartami SIM, można otrzymać aż 500 zł rabatu na nowoczesny smartfon – na przykład Samsung Galaxy Note10.

Zobacz: Rabat do 500 zł na smartfon w PLAY HOMEBOX
Zobacz: Play podsumowuje rozbudowę swojej sieci i przedstawia plany na przyszłość

Źródło zdjęć: Nie mam firmy, nie mam zdania

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu