DAJ CYNK

Zapłać z Play teraz także na platformie CHILI

Dodane przez: msnet

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 4174

Chili.com - zapłać z Play

Dla wszystkich fanów kina operator sieci Play przygotował świąteczną niespodziankę. Od 23 grudnia przy korzystaniu z oferty serwisu CHILI można używać usługi Zapłać z Play. Dzięki temu klienci fioletowego operatora mogą cieszyć się prostym i wygodnym dostępem do hitów filmowych prosto z kina, płacąc za nie za pomocą rachunku za telefon lub Internet.

CHILI to jeden z serwisów VOD, z którego można korzystać w pięciu krajach Europy, w tym w Polsce. Na stronie chili.com znajdziemy bogaty katalog światowych i polskich filmów oraz seriali, ale także duży komfort użytkowania. CHILI to platforma, która umożliwia wypożyczanie i zakup (czyli film pozostaje na zawsze dostępny na koncie) pojedynczych tytułów, bez konieczności opłacania miesięcznego abonamentu – użytkownik płaci tylko za to, co ogląda. Aby korzystać z serwisu, wystarczy wejść na stronę www.chili.com i zarejestrować się za darmo. Później pozostaje już tylko wybrać tytuł i za niego zapłacić.

Zobacz: Netflix kupił polskie produkcje Showmaxa
Zobacz: Player przygotował na święta zestaw programów rozrywkowych, filmów i seriali

Jednym ze sposobów zapłaty za produkcje udostępnione przez serwis CHILI jest usługa "Zapłać z Play". Użytkownik jest proszony o podanie numeru telefonu, na który otrzymuje unikatowy kod PIN w celu potwierdzenie każdej transakcji. Z powyższej opcji mogą skorzystać wszyscy klienci fioletowego operatora, którzy wybrali ofertę abonamentową. Szczegóły zakupów mobilnych dostępne są od razu w Play24, a ich podsumowanie uwzględniane jest w comiesięcznym rachunku za usługi. Dzięki temu nie trzeba podawać danych swojej karty płatniczej, by oglądać dostępne na platformie treści.

Z CHILI można korzystać poprzez stronę internetową lub w aplikacji na urządzenia mobilne oraz Smart TV. Z jednym kontem można powiązać do 5 urządzeń. Serwis CHILI umożliwia także pobieranie wypożyczonych i zakupionych treści oraz oglądanie ich w trybie offline. Przydatna opcja podczas podróży samolotem lub w innych miejscach, gdzie korzystanie z połączenia internetowego jest utrudnione lub niemożliwe.

Zobacz: Netflix liderem rynku VoD w Polsce. Serwis wyprzedził w listopadzie dotychczasowego lidera
Zobacz: Nowa wersja serwisu Cineman.pl już dostępna

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu