DAJ CYNK

UPC odkodował pakiet kanałów FilmBox dla miłośników dobrego kina

Anna Rymsza

Telewizja i VoD

UPC odkorodowuje FilmBox

UPC przyłączyło się do operatorów, które starają się umilić nam czas spędzany w domu. Ponieważ ze względu na #ZostanWDomu nie możemy chodzić do kina, kino przyjdzie do nas.

Pakiet FilmBox składa się z 6 kanałów filmowych, na których każdy znajdzie coś dla siebie. Są tu komedie, dramaty, kino akcji, coś dla dorosłych i coś dla dzieci. Lista odkodowanych kanałów obejmuje:

  • Kino TV to kanał filmowy prezentujący kino rozrywkowe. W ofercie programowej ma kino akcji, obrazy wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, poruszające dramaty, komedie, seriale i miniseriale cieszące się popularnością na całym świecie i inne świetnej jakości wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.
  • FilmBox Action to kanał filmowy adresowany do miłośników kina akcji. Jego repertuar obejmuje produkcje od kryminałów i filmów sensacyjnych przez westerny i obrazy katastroficzne aż po thrillery i horrory. Większość filmów to produkcje europejskie i amerykańskie, ale nie brakuje także kina azjatyckiego. W ciągu dnia ramówkę wypełniają propozycje adresowane do młodszych odbiorców, wieczory natomiast zarezerwowane są dla dorosłego widza. Poza filmami fabularnymi w programie FilmBox Action można znaleźć również seriale.
  • FilmBox Arthouse HD to filmy, które wypada znać. Wiele z nich należy do kanonu 100 najważniejszych arcydzieł światowego kina. FilmBox Arthouse to wysmakowane dzieła, które zwykle można obejrzeć tylko na festiwalach i niezwykłe dokumenty przypominające osoby, które nie mogą zostać zapomniane. Jednym słowem to ambitne kino.
  • FilmBox Premium to gratka dla wszystkich, którzy chcą mieć dostęp do najlepszych produkcji filmowych, zanim zostaną pokazane w telewizjach naziemnych. Zdobywcy nagród, świetni aktorzy, głośne tytuły hollywoodzkie i uznane kino europejskie to esencja tego kanału.
  • FilmBox Family to rozrywka dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne.
  • FilmBox Extra HD oferuje przeboje kinowe, znakomite filmy i genialne seriale w najwyższej jakości. Oglądając ten kanał, naprawdę poczujecie się jak w kinie.
Odkodowane programy będzie można znaleźć na kanałach od 246 na dekoderze Horizon i od 468 na Mediabox. Kanały są dostępne za darmo do 5 kwietnia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: UPC

Przewiń w dół do następnego wpisu