DAJ CYNK

Netia Black Weeks to Czarny Piątek do końca roku

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Netia Black Week listopad 2021

Netia rusza z akcją Black Weeks. Przez cały listopad i grudzień oferowany będzie szybszy Internet w niższej cenie oraz z 3 miesiącami abonamentu gratis. Można też dokupić do pakietów z telewizją zestaw Polsat Sport Premium z Eleven Sports za 20 zł miesięcznie.

W ramach promocji „Szybszy Internet w niższej cenie 3”, który obowiązuje od 2 listopada do 31 grudnia 2021 roku, Netia oferuje niższe ceny szybszych opcji dostępu do Internetu w technologiach światłowodowych na sieci własnej. Dzięki temu dostęp do Internetu z prędkością pobierania do 600 Mb/s kosztuje tylko 50 zł, a opcja do 1 Gb/s to wydatek rzędu 60 zł miesięcznie (3 miesiące na start gratis, cena z rabatami za e-fakturę i zgody marketingowe).

Zobacz: Netia wprowadza ochronę poczty. To pierwsza linia cyber-obrony
Zobacz: Netia wprowadza hybrydowy Internet 2w1

Również w cenie od 60 zł miesięcznie dostępne są zestawy:

  • Internet do 1 Gb/s + pakiet telewizyjny S z 77 kanałami (60 zł),
  • Internet do 600 Mb/s + pakiet telewizyjny M z 99 kanałami (60 zł),
  • Internet do 600 Mb/s + pakiet telewizyjny L z 188 kanałami (90 zł).

Zakup zestawów z pakietami M i L premiowany jest trzema miesiącami zwolnienia z opłat abonamentowych.

Abonenci, którzy wybiorą usługę TV z wariancie M, otrzymają gratis na 24 miesiące 3 kanały dziecięce NICK oraz 2 kanały Cinemax (również dla wariantu L). Usługa multiroom (kolejny dekoder z taką samą ofertą TV) kosztuje 10 zł miesięcznie.

Premium TV dla każdego

W pierwszym miesiącu wszyscy nowi klienci usług telewizyjnych Netii otrzymują bez dodatkowych opłat dostęp do pełnej oferty ponad 220 kanałów TV, włącznie z takimi pozycjami premium, jak Canal+, HBO i wiele innych. Bezpłatna w pierwszym miesiącu jest też usługa GigaNagrywarka Maxi, oferująca możliwość nieliniowego oglądania treści telewizyjnych. Znajdziemy tu między innymi CatchUP TV z możliwością odtwarzania programów na wybranych kanałach do 2 godzin po emisji, TimeShift, czyli oglądanie wybranych treści nawet do 7 dni wstecz, a także jednoczesne nagrywanie wielu pozycji.

Kolejny element, który czyni ofertę Netii na Black Weks jeszcze bardziej atrakcyjną – zwłaszcza dla fanów piłki nożnej – to możliwość dokupienia (do dowolnego pakietu z TV) zestawu kanałów sportowych Polsat Sport Premium i Eleven Sports za 20 zł miesięcznie.

Zobacz: Samsung Galaxy S21+ 5G taniej o kilka stówek w ofercie tygodnia Orange
Zobacz: Allegro Smart! i darmowa dostawa już od 20 zł. Dla wybranych

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Netia

Źródło tekstu: Netia