DAJ CYNK

OnePlus 9 z trzykrotnie lepszą sprzedażą od poprzednika

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Wydarzenia

OnePlus 9 z trzykrotnie lepszą sprzedażą niż poprzednik

Urządzenia z rodziny OnePlus 9 trafiły do przedsprzedaży i już pierwszego dnia okazały się o wiele popularniejsze od poprzedników, notując trzy razy lepszy wynik sprzedaży.

OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro zostały oficjalnie zaprezentowane 23 marca. Tradycyjnie dla flagowców producenta na pokładzie obydwu urządzeń znalazł się topowy procesor Qualcomm Snapdragon 888 oraz wysokiej klasy wyświetlacze Fluid AMOLED. Po raz pierwszy w historii marki smartfony zostały jednak wyposażone również w aparaty opracowane wspólnie z firmą Hasselblad. Wrażenie pod tym względem robi szczególnie OnePlus 9 Pro, który może się pochwalić się nie tylko wyjątkowo dobrą optyką, ale również zestawem zaawansowanych technologii, takich jak 12-bit RAW czy podwójne natywne ISO.

Jak się okazuje, mocniejsze podzespoły i rozbudowane możliwości fotograficzne musiały trafić do serc potencjalnych klientów. Jak poinformował na Twitterze Pete Lau, CEO OnePlus, już pierwszego dnia liczba zamówień w przedsprzedaży na nowe telefony trzykrotnie przekroczyła analogiczny wynik dla rodziny OnePlus 8. Biorąc pod uwagę, że przedsprzedaż potrwa do połowy kwietnia, rezultat ten z pewnością uda się jeszcze poprawić.

Zobacz: OnePlus 9 Pro na torturach u Zacka z JerryRigEverything
Zobacz: OnePlus prezentuje nowe flagowce z serii OnePlus 9 z zaawansowanymi aparatami Hasselblad. Model Pro trafi do Playa

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: OnePlus

Źródło tekstu: Twitter (@PeteLau)

Przewiń w dół do następnego wpisu