DAJ CYNK

OnePlus 9 Pro na torturach u Zacka z JerryRigEverything

Marian Szutiak

Sprzęt

OnePlus 9 Pro test wytrzymałości JerryRigEverything

Zack z kanału JerryRigEverything wziął na swój warsztat najnowszy flagowy smartfon marki OnePlus. Urządzenie zostało poddane trzem testom - rysowania, przypalania i wyginania. Czy OnePlus 9 Pro poradził sobie lepiej niż Asus ROG Phone 5?

Tego się nie da zapomnieć. JerryRigEverything poddał swoim torturom nowy gamingowy smartfon Asusa, model ROG Phone 5, który w spektakularny sposób uległ zniszczeniu podczas wyginania. Testy Zacka rzadko jednak kończą się w taki sposób. A jak było w przypadku najnowszego OnePlusa 9 Pro? Odpowiedź poniżej.

Zobacz: ROG Phone 5: nie naciskaj go zbyt mocno, bo się wygnie i rozsypie na kawałki
Zobacz: OnePlus prezentuje nowe flagowce z serii OnePlus 9 z zaawansowanymi aparatami Hasselblad. Model Pro trafi do Playa

marzec 2021
197 g, 8.7 mm grubości
12 GB RAM
256 GB, (opcje: 128 GB)
LTE do 2000Mbps
48 Mpix + 50 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 16 Mpix
6.7" - AMOLED (1440 x 3216 px, 526 ppi)
Qualcomm SM8350 Snapdragon 888, 2,84 GHz
Android v.11.0
4500 mAh, USB-C

Zarysować, przypalić, wygiąć

Obudowa smartfonu OnePlus 9 Pro składa się z dwóch tafli szkła Corning Gorilla Glass, rozdzielonych aluminiową ramką. Ekran został zarysowany ostrzem o twardości 6, co jest wynikiem identycznym, jak w przypadku innych smartfonów, które ostatnio Zack traktował w taki sposób. Podobną wytrzymałość ma również tylny panel, a najszybciej ostrzu poddaje się aluminiowa ramka. Podeakranowy czytnik linii papilarnych okazał się odporny na porysowanie szkła nad nim.

Próba ognia nie wywarła na wyświetlaczu OnePlusa 9 Pro żadnego wrażenia. Po około 20 sekund przypalania ekranu, nie pozostał na nim żaden widoczny ślad w postaci na przykład przebarwienia. Ostatnim testem było wyginanie smartfonu. OnePlus 9 Pro przetrwał go bez żadnych uszkodzeń.

Zobacz: Google Pixel 5 jest metalowy czy plastikowy? Sprawdza JerryRigEverything
Zobacz: iPhone 12 Pro wzięty na tortury przez Zacka z kanału JerryRigEverything

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: JarryRigEverything

Źródło tekstu: JarryRigEverything

Przewiń w dół do następnego wpisu