DAJ CYNK

W Dzień Kobiet ruszyło nadawanie kanału TVP Kobieta

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

Dzień Kobiet TVP Kobieta start nadawania

Telewizja Polska uruchomiła swój pierwszy kanał lifestylowy, TVP Kobieta. Nazwa zobowiązuje, więc wydarzyło się to w Dzień Kobiet, czyli 8 marca 2021 roku.

TVP Kobieta to wyjątkowy kanał wyspecjalizowany: mądry, misyjny, pełen pasji i inspiracji. Stworzony z myślą o potrzebach kobiet. Stacja będzie wyróżniać się dobrą, nowoczesną i zróżnicowaną ofertą programową, więc każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Chciałabym, żeby kobiety w Polsce za pół roku, rok, mogły powiedzieć o TVP Kobieta: to jest moje miejsce, to bliska mi stacja, tu odpoczywam, tu się relaksuję, tu też uczę się i znajduję inspirację do nowych aktywności. Jestem przekonana, że będziemy numerem 1 wśród stacji lifestylowych w Polsce.

– powiedziała Iwona Bocian-Zaciewska, dyrektor TVP Kobieta

Zobacz: TVP połączy telewizję naziemną z internetową. Dostaniemy za darmo więcej programów
Zobacz: Telewizja Polska udostępni widzom hybrydowy dekoder DVB-T2

TVP Kobieta, jak sama nazwa wskazuje, kieruje swoją ofertę przede wszystkim do kobiet. Czekać tam na nie będą filmy, seriale, dokumentalne i programy rozrywkowe, a także wszelkiego rodzaju audycje poradnikowe, między innymi o zdrowiu, modzie, gotowaniu czy urządzaniu wnętrz. 

Do tworzenia programów w TVP Kobieta zaprosiliśmy ekspertki w swoich dziedzinach. Dzięki posiadanej przez nie wiedzy, na antenie pojawią się wyjątkowe i różnorodne programy, w których z pewnością każdy widz znajdzie coś dla siebie.

– czytamy w komunikacie TVP

TVP Kobieta – jak oglądać?

Kanał TVP Kobieta jest od 8 marca 2021 roku dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej w MUX 8 oraz testowych multipleksach TVP DVB-T2/HEVC. Korzystać z niego mogą również abonenci telewizji kablowych oraz IPTV. Dostęp do TVP Kobieta mają klienci sieci UPC Polska (pakiety Select, Max i Max Premium) oraz Toya (pakiet Naziemny+).

 

Zobacz: Jakie nowości HBO na marzec 2021?
Zobacz: Netflix Originals: jakie filmy i seriale obejrzymy w marcu?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: TVP

Źródło tekstu: TVP, SAT Kurier