DAJ CYNK

InPost gwarantuje dostawę paczki przed gwiazdką. Jest jeden warunek

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

InPost gwarantuje dostawę paczki przed wigilią. Jest jeden warunek

InPost ma dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy zwlekają z zakupem gwiazdkowych prezentów do ostatniej chwili. Operator Paczkomatów gwarantuje, że paczka dotrze przed gwiazdką, o ile zostanie spełniony jeden warunek.

Już po raz 4 klienci InPost mogą skorzystać z naszego autorskiego pomysłu jakim jest gwarancja dostawy przed Świętami Bożego Narodzenia. W tym roku, postawiliśmy sobie poprzeczkę wysoko, a nawet jeszcze wyżej niż w ubiegłym. Zapewniamy gwarancję dostawy przesyłkom nadanym przez sprzedawców do 22 grudnia, zgodnie z godzinami nadań – od 13:00 do nawet 16:00 – w zależności od miejscowości nadania lub indywidualnych ustaleń sprzedawców z InPost. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że szczególnie w ostatnich dniach przed świętami w skrytkach naszych urządzeń Paczkomat znaczny odsetek paczek stanowią świąteczne upominki, które muszą zostać dostarczone na czas. Dlatego tak, zorganizowaliśmy cały proces logistyczny, by analogicznie jak w latach ubiegłych każda przesyłka z prezentami i zakupami świątecznymi, nawet tymi zrobionymi w ostatniej chwili trafiła do odbiorców przed świętami.

Klienci, którzy wybiorą w ostatnich dniach przedświątecznych dostawę do jednego z ponad 19 tys. urządzeń Paczkomat nie tylko zagwarantują sobie ich dotarcie na czas, ale również będą mieli gwarancję, że skorzystali z najbardziej ekologicznej formy dostawy dostępnej w e-commerce.

– powiedział Rafał Brzoska, prezes InPost

Ułatwienia dla odbierających

InPost przypomina klientom odbierającym paczki przy pomocy urządzeń Paczkomat, że mogą skorzystać przy tej okazji z aplikacji InPost Mobile. Narzędzie to zostało wyposażone w szereg funkcji usprawniających proces odbioru paczki z Paczkomatu. Podstawową opcją jest możliwość śledzenia przesyłek i otrzymywanie powiadomień o jej statusie, ale na tym się nie kończy użyteczność aplikacji. Z jej pomocą można zdalnie otwierać skrytki lub skorzystać z kodu QR, wyświetlonego na ekranie smartfonu. W tym drugim przypadku wystarczy zbliżyć ekran telefonu do czytnika, a terminal po sczytaniu kodu otworzy odpowiednią skrytkę. Ten sam kod można także przesłać bliskiej osobie, która odbierze paczkę w zastępstwie odbiorcy.

Przydatnymi opcjami, które nasi klienci warto, żeby znali są także wydłużanie czasu odbioru i przekierowanie paczek – pozwalają one dopasować termin i miejsce odbioru przesyłki do preferencji klientów. Wszystkich zachęcamy do korzystania z aplikacji InPost Mobile, dzięki której odbieranie przesyłek przez Paczkomat jest jeszcze wygodniejsze.

– dodał Rafał Brzoska

Zobacz: InPost Fresh osiągnął ważny kamień milowy
Zobacz: InPost rozbudowuje imperium. Flotę powiększą o elektryki

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Kamil Zajaczkowski / Shutterstock.com

Źródło tekstu: InPost

Przewiń w dół do następnego wpisu