DAJ CYNK

Orange rozdaje muzyczne prezenty. Masz czas do jutra

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange rozdaje muzyczne prezenty. Masz czas do jutra

Orange przygotował muzyczną niespodziankę dla swoich klientów. W aplikacji Mój Orange można wygrać bilet na Orange Warsaw Festival, który rusza już 2 czerwca.

Wielkimi krokami zbliża się Orange Warsaw Festival. Impreza odbędzie się w dniach 2-3 czerwca 2023 roku na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec. Klienci pomarańczowego operatora, którzy lubią muzykę i chcieliby wziąć udział w tym wydarzeniu, mogą zagrać o bilety na najgorętsze koncerty tego sezonu.

Wśród gwiazd tegorocznego festiwalu znajdą się między innymi:

  • Aurora – norweska wokalistka, kompozytorka i producentka, która zadebiutowała w 2015 roku EP-ką "Running With the Wolves", a rok później ukazał się jej debiutancki album "All My Demons Greeting Me as a Friend". Z każdym kolejnym rokiem jednała sobie coraz większą grupę fanów, którzy pokochali ją za wyjątkową artystyczną wrażliwość. Kolejne albumy, "All My Demons Greeting Me as a Friend" (2016), "Infections of a Different Kind (Step 1)" (EP) (2018), "A Different Kind of Human (Step 2)" (2019) oraz "The Gods We Can Touch" (2022) i współpraca z takimi artystami, jak The Chemical Brothers, Hans Zimmer, Tom Odell, tylko utwierdziły świat na temat jej wyjątkowości.

  • Daria ze Śląska – nowa twarz na polskim rynku muzycznym. W tym roku ukazał się jej album "Daria ze Śląska Tu była", wypełniony mocnymi i bezpośrednimi tekstami, nad którymi Daria pracowała z Agatą Trafalską (Kortez, Kaśka Sochacka) a także brzmieniową różnorodnością. Od urodzenia mieszka na Śląsku. Jak sama mówi, nie lubi wielkich miast i tłumów. Gdyby nie śpiewała, pisałaby teksty reklamowe albo powieści science-fiction. Jest ufna, cierpi na niezdecydowanie, a w smutku czuje się najbezpieczniej.To talent, który trzeba mieć na oku w najbliższych latach.

  • Faustyna Maciejczuk – wokalistka, autorka tekstów, producentka, skrzypaczka i wizjonerka. Zadebiutowała w 2021 roku minialbumem "Przebudzenie". Zgromadzone na nim utwory niosą bezpretensjonalne przesłanie – nigdy nie dorośnij. Jesienią kolejnego roku Faustyna podsumowała swoją pracę twórczą na albumie niekonceptualnym "baby blue", który skupia się wokół tematu nauki wyrażania oraz akceptacji człowieczeństwa. Swoją osobowością przyciągnęła do siebie 280 tysięcy odbiorców z całego świata. Teraz pracuje nad kolejnym projektem muzycznym, w którym obraz i performance, będą równie istotne, co dźwięk i słowo.

  • a także: Sam Smith, Martin Garrix, Ellie Goulding, Zara Larsson, The 1975, The Kid LAROI, OKI, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Vito Bambino, Jan Rapowanie, Otsochodzi, Alina Pash i Jann.

Orange Warsaw Festival baner

Jak wygrać bilet na Orange Warsaw Festival?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zalogować się do aplikacji Mój Orange, a następnie:

  • kliknąć w baner konkursowy w zakładce "Dla Ciebie",
  • dokończyć w kreatywny sposób zdanie: ”Bilet na Orange Warsaw Festival 2023 powinien być mój, ponieważ…”,
  • uzupełnić wymagane pola i wysłać zgłoszenie.

 

Konkurs „Wygraj bilet na Orange Warsaw Festival z aplikacją Mój Orange” potrwa do 25 maja 2023 roku. Jeden uczestnik może wygrać 1 z 10 biletów na dwa dni Orange Warsaw Festival. Dodatkowe informacje można znaleźć w regulaminie konkursu.

A jeśli jeszcze nie macie aplikacji – warto pobrać ją już teraz. Znajdziecie w niej wygodny dostęp do panelu klienta, wszystkie rachunki w jednym miejscu, możliwość robienia szybkich opłat i korzystania ze sklepu Orange oraz wiele specjalnych promocji czy bonusy przeznaczone tylko dla użytkowników mobilnej wersji Mój Orange.

– zachęca pomarańczowy operator

Zobacz: Atak na klientów Orange. Nie klikaj, bo stracisz pieniądze
Zobacz: Orange Polska będzie miał nową szefową. Przyjdzie z Rumunii

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl, Orange

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu